PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Film do popcornu na raz. Spokojnie mozna dac 7/10. Ci wielcy wytrawni znawcy co narzekaja chyba na smartfonach oglądali. Przyjemnie sie ogladalo...

ocenił(a) film na 10
xeddiex

Zgadzam sie ! dobry film na wieczor. Jest wszystko co potrze. Przygoda, krew, seks i bitwa. Full wypas. Czasami dialog faktycznie sie nie trzyma kupy, ale ogolnie jest dobrym filmem.

ocenił(a) film na 4
xeddiex

Efekty specjalne 10/10, ale nie dal nich robi się filmy i dlatego ocena ogólna słaba. Ani to mitologia, ani specjalnie interesująca historia. Bogowie poubierani jak na gejowski bal karnawałowy, nie kto kim jest. Rozwój fabuły robiony raczej na siłę. I jeszcze pare innych...
Ktoś kto lubi takie filmy może się spodobać, ale rewelacji raczej niech się nie spodziewają

piesiu567

Niestety film poza efektami nic sobą nie prezentuje, kiepski, przewidywalny, nudny. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
dardfazer

efekty? parę rozbryzgów krwi w 3D wiosny nie czyni. scenografia aż przebijała studiem..ech, szkoda gadać

ocenił(a) film na 7
xeddiex

mi tez dobrze sie ogladalo ogladalo

xeddiex

dziękuję za waszą obiektywną ocenę. jest ona bardzo pomocna ;]

lunatyk_5

sama byłam i widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones