PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

film ogólnie dobry

ocenił(a) film na 7

ale :
dlaczego Tytani nie powstali do walki ?
dlaczego "nieśmiertelni" bogowie zginęli ?

ocenił(a) film na 7
noemcia

mi się wydawało że jednak na końcu Tytani powstali do walki ;p poza tym mitologia ma to do siebie że nie trzyma sie kupy ;D

ocenił(a) film na 7
wookie1944

wydaję mi się,że Tytanami nie byli ci,którzy zostali uwolnieni ze złotej klatki,tylko ci którzy podtrzymywali górę(potężne kamienne "posągi" ) . Miałam nadzieję,że to jednak w nich Zeus tknie życie i powstaną do boju :)

noemcia

Było słuchać na początku filmu :P Tytani to również nieśmiertelni bogowie, którzy przegrali wojnę między bogami i zostali zamknięci w tej skrzyni.
A 'nieśmiertelni' umarli, bo bóg boga może zabić. Proste :)

ocenił(a) film na 7
kepisty89

było słuchać :) Jednak Tytani kojarzą mi się z potężnymi olbrzymami, a istoty ze złotej skrzyni raczej takich nie przypominały.

noemcia

Tutaj zgodzę się z Tobą :) Mi również Tytani kojarzyli się inaczej, no ale cóż - dobór nazewnictwa należy do 'ludzi filmu'.

użytkownik usunięty
noemcia

no też myślałem że będą gigantami, ale ta wizja mi się też podobała - takie właśnie pierwotne, dzikie hominidy z nożami, idealny materiał na UPADŁE monstra

noemcia

bogowie są nieśmiertelnie chyba w sensie,ze nie umrą ze starości ;) w walce mogą ;p tak sądzę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones