PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 768
ocen
5,9 10 1 57768
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

po trailerze

ocenił(a) film na 8

uważam ze film bedzie MEGA!!! przebije Incepcje (10/10), trona (9/10) i Avatara (7/10). TO
BEDZIE CUDO NOWOCZESNEJ KINEMATOGRAFI!!!!!!!! czekam na ten film bardziej niz na
wakacje :)

prison111

Chyba trochę przesadzasz. Po trailerze widać że to zlepek "300" i "Starcia Tytanów" i chyba powstał na resztkach scenografii z tamtych filmów bo widać uderzające podobieństwo. A reszta to zwykłe efekciarstwo jakiego można doświadczyć w wielu takich "cudach kinematografii".

ocenił(a) film na 8
SpectrumMovie

aleeeeeeeeeee to bedzie wymiatołooooo ^^ pod wgledem efektow napewno. mam nadzieje ze fabularnie bedzie równie dobre

ocenił(a) film na 7
prison111

Zgadzam się z SpectrumMovie. Po zwiastunie widać, że efekty specjalne będą przeważały nad fabułą. Podejrzewam, że ten film to będzie jedna, wielka komputerówa. A szkoda.

ocenił(a) film na 9
iwa633

Więc proszę mi powiedzieć jak nakręcić film o tej tematyce (mitologia grecka) bez efektów specjalnych?Mieli to może zrobić w formie teatrzyku podwórkowego?!

ocenił(a) film na 7
hellboyjr

No pewnie. Najlepiej używając pacynek :D

Chodzi mi o to, że na zwiastunie widać tylko efekty specjalne. Jakbym nie wiedziała o czym ma być film, to ze zwiastuna wiele bym się nie dowiedziała. Nawet by mnie nie zachęcił do obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
iwa633

No cóż,faktycznie zwiastun jest trochę poniżej oczekiwań,jednak wciąż czekam na ten film i mam nadzieję że będzie dobry.

ocenił(a) film na 10
iwa633

jeżeli zrobią dobre efekty, to będzie film MEGA, trzeba umieć odpowiednio wykorzystać efekty specjalne, aby film był ZADZEBISTY, mając nawet lipny scenariusz, przy czym słowo "lipny" jest w tym momencie pojęciem względnym

UPADLY_WIDZ

Na wzór 300 . Brak scenografii i efekty w zwolnionym tempie - nie cierpię komputerowych efektów w zwolnionym tempie .
Kolejny shit jak mówi młodzież .

Kofwit

Za dużo tych efektów, to wszystko wydaje się takie sztuczne. W ogóle do mnie nie przemawia ten styl a'la 300. Nie lepiej stworzyć coś bardziej przejrzystego na wzór Gladiatora czy Troi?

prison111

Żeby ci mózgu nie wymiotło.

SpectrumMovie

Ziomuś zauważyłem dokładnie to samo. Jednak bardzo zawiodłem się na Starciu Tytanów więc nie wiem czy wydam 20zł na bilet do kina. Co do 300 to bardzo mi się podobało, bynajmniej pod względem wizualnym.

ocenił(a) film na 9
berdol1

Sprawdź sobie gościu w słowniku co oznacza słowo "bynajmniej".Ręce opadają...

hellboyjr

ach te zawiłości języka polskiego, którego nigdy nie zrozumiem. "Bynajmniej"zawsze kojarzyło mi się z "przynajmniej", ale cóż.

berdol1

dobra, smaczna riposta:) takie lubię

ocenił(a) film na 7
prison111

Zwiastun wygląda super. Jest jednak wiele kiepskich filmów z super zwiastunami, i vice versa, świetnych filmów z kiepskimi zwiastunami. Dla nas będzie jednak najlepiej jak ten film będzie super filmem z super zwiastunem. 300 mi się podobało, ale Starcie tytanów już mniej. Nara.

ocenił(a) film na 5
prison111

Zdecydowanie tak :)

użytkownik usunięty
ziomek5548

Interesuję sie tą tematyką i jestem zainteresowany, lecz czytając na temat filmu, jest zgryz :/ Kolejna tandetna produkcja zubożałych intelektualnie ' amerykanów '. Mogli by chociaż się zagłębić w tematyce, spójności koncepcji, ogólnym zarysie bardzo bogatej tematyki i tamtych czasach, a dostaniemy zapewne : opalonego, wyżelowanego, przystrzyżonego, napakowanego koleszkę, w szmatach, wypastowany oliwką, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a jednak szuka łuku ... Ja pie*dole, może sie myle z racji tego, że nie widziałem ale wiem co piszę :)

ocenił(a) film na 8

ale efekty beda wbijac w fotel. nie ma ciamciaramcia

ocenił(a) film na 8
prison111

ku[]rW[]@ tera patrze na moj post przy zakładaniu tego tematu (5 miechów temu)... co ja k[]urw[]@ piłem!!?? ale film bedzie wporzo


Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy.ux.pl

prison111

dobre dobre:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones