PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1221}

Imperium Słońca

Empire of the Sun
7,8 95 071
ocen
7,8 10 1 95071
7,0 15
ocen krytyków
Imperium Słońca
powrót do forum filmu Imperium Słońca

To zabrzmi śmiesznie ale pierwszy raz widziałam ten film, zachęciła mnie zapowiedź w tv i info że gra Bale. Rozsiadłam się i czekam i czekam i czekam a............ jego nie ma! Myślałam że zagra tego chłopca na samym końcu gdy już dorósł, a tu nic! Po filmie patrzę na rok produkcji i wszystko jasne :))) HE he!

No i mogę tylko dodać że nie przypominał siebie jako dziecko ;)

ocenił(a) film na 9
777temida

Ja go od razu poznałem, prawie w ogóle się nie zmienił!:)

777temida

no ten szceniak glowny bohater to christian :D a zohana widzialas ??:) bes stiller tez gra w tym filmie :D

camelo111

Kurcze nie!!! ;)
Nie widziałam początku filmu, zaczęłam od momentu jak rozdzielili go z matką. A gdzie był Stiller? Co robiła jego postać? Może był właśnie na początku?

ocenił(a) film na 8
777temida

Stiller zagrał niejakiego Daintego, małą rolę, postać jednego z więźniów w obozie, gra Amerykanina, wygląda jak jakiś pilot. Widoczny od około połowy filmu dość regularnie, ale nie ma wielu kwestii.

777temida

Dla mnie jako dziecko był prawie identyczny jak teraz, jako dorosły. Nawet gdybym nie wiedziała, że on gra w tym filmie, to od razu bym go rozpoznała - te same usta, oczy, kształt twarzy i mimika.

777temida

A tak a pro po, skoro jesteśmy przy tym temacie i mamy Mndial... znalazłam foto wielu piłkarzy jak byli dziećmi, niektórzy przypominają siebie np. Ronaldinho :) a inni wcale... http://metric-march.livejournal.com/3807.html?page=2 Są trzy części, to pierwsza.

ocenił(a) film na 9
777temida

Nie wierzę, że nie rozpoznałaś Bale.. Oglądałaś jakieś filmy z nim wcześniej ? Bo to tak niemożliwe się wydaje :D Naprawdę kto jak kto, ale Christian niewiele się zmienił przez lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones