PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500891}

Incepcja

Inception
8,2 620 300
ocen
8,2 10 1 620300
7,8 46
ocen krytyków
Incepcja
powrót do forum filmu Incepcja

Ale mnie po prostu nie porwał głównie dlatego ze jest przereklamowany słyszałem ze ten film trzeba oglądać przynajmniej 2 razy a tu..... przeciętniak owszem fajnie zagrany i świetnie wyreżyserowany ale mnie nie zachwycił chyba nolan nie jest dla mnie nie przepadam za jego filmami

kacperpogorzelskipl

Pierwszy raz to wow, ale świetne! Za drugim: chwila, chwila coś tu się miejscami kupy nie trzyma.

ocenił(a) film na 10
bieluxd

ale to można powiedzieć o każdym filmie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Logan87

ale to nie jest płytki film, porusza ciekawe zagadnienia i warto przemyśleć czy robi to po łebkach, żeby przykuć uwagę statystycznego Janusza i mamy do czynienia ze zwykłym amerykańskim filmem, czy czymś ambitniejszym.

ocenił(a) film na 9
bieluxd

a słyszałem nawet teorię, że on się specjalnie kupy nie trzyma. Bo to wszystko sen.

ocenił(a) film na 8
bieluxd

I na tym chyba polega atut tego filmu, że nie wszystko jest w nim jasne i konkretne. To wywołuje atmosferę tajemniczości.

ocenił(a) film na 7
kacperpogorzelskipl

Film dla mnie jest niby dobry, innowacyjny, z niesamowitym, skomplikowanym scenariuszem, jak zawsze u Nolana, ale zalatuje on bardzo zwykłym Hollywódzkim, blockbusterowym kinem akcji. Niby dobry ale jednak niezbyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones