Ja kocham scenę, jak Grace biega po domu bo słyszy grający fortepian...wchodzi po raz kolejny i klapał znowu jest otwarta. Super muzyczka :D
Oraz jak wchodzi do rupieciarni i słyszy głosy dwóch kobiet ;) I ten jej obłęd o oczach O_o
Zgadzam sie! Super sceny! W ogole film jest zajebisty ;) Trudno powiedziec ktore sceny podobały mi sie najbardzij dlatego ze cały film mi się podobał! I to bardzo ;) Pzdr
Mam jeszcze jedno pytanie...czy ktoś ma soundtrack z tego filmu?
Chodzi mi o pierwszą piosenkę na samym wstępie
A mi się podobała scena jak służba szła pod drzwi domu, Grace do nich strzelała z dubeltówki, a im nic się nie stało i mówili, żeby przestała, bo to nic nie da. Potem ona zamknęła drzwi, a oni stali pod nimi, było ich widać przez szybę.
Bardzo się wtedy bałem, co mi sie już praktycznie nie zdarza na filmach.
Pierwszy raz oglądałm ten film na kompie ze słuchawkami. W scenie, w której Grace jest właśnie w rupieciarni, słyszy głosy i nagle słychać jakiś taki przerażający dźwięk, coraz głośniejszy.. myślałam, że ducha wyzionę. No i oczywiście pod koniec podczas seansu spirytystycznego, kiedy córka powtarza "nie jesteśmy martwi" - totalny szok.
...i ten trzask drzwi przed nosem, super scena :))) świetny film, zaskakująca ciekawa fabuła no i... boska Nicole ehhh :)
Mi rowniez flm baaardzo sie podobal:) chyba jednyny horror,ktory mnie przestraszyl i jednoczesnie byl dobrym filmem.