PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34007}

Jądro Ziemi

The Core
5,7 29 255
ocen
5,7 10 1 29255
5,1 7
ocen krytyków
Jądro Ziemi
powrót do forum filmu Jądro Ziemi

Właściciele praw autorskich do "Armageddonu" powinni zaskarżyć autorów tego "dzieła" do sądu. Producenci czerpali całymi garściami ze scenariusza filmu Michaela Baya a żeby za bardzo nie podpadło to postanowili nie startować w misję do góry w kosmos tylko na dół, reszta scenariusza jest praktycznie identyczna...Boże w tym gniocie nawet scenografia jest podobna. Teraz trochę na temat realności powodzenia takiego przedsięwzięcia, wiem że to SF i można na wiele rzeczy przymknąć oko przy tym gatunku ale takie wyczyny nie są możliwe w teraźniejszych czasach jak to jest umiejscowione w filmie. Autorzy mogli chociaż wpaść na genialny pomysł i umieścić akcję np. w roku 2050 i wtedy byłoby to do przełknięcia ale cóż nawet w tym skopiowano Armageddon. Zresztą może nawet zastanawiali się nad taką możliwością ale pewnie by to za drogo wyszło bo oszczędności w tej produkcji widać w praktycznie każdej scenie chociażby efekty specjalne które lepsze widziałem w Wiedźminie. Podsumowując NIE POLECAM!!!(w przeciwieństwie do Armageddonu)

marekesh

bez przesady ;] film jest dobry dla kogoś, kto nie jest jakimś fizykiem, etc. prawda, że dużo rzeczy z Armagedonu ściągnięte. wystarczy wymienić jeden przykład: kiedy wszystko idzie ładnie, nagle wszystko bierze w łeb i każdy po kolei kopie w kalendarz jak w jakimś horrorze. mimo to, dałem 6 :]

ocenił(a) film na 5
naza

nie najgorszy. powiem, że całkiem dobry w porównaniu z Anakondą, którą oglądałam ok. godzine temu. może ciut podobna do Armagedonu jak się ktoś przyczepi. mi się z nim nie skojarzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones