PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467170}

JCVD

6,3 4 877
ocen
6,3 10 1 4877
7,0 4
oceny krytyków
JCVD
powrót do forum filmu JCVD

Ogólnie film byłby ok, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia (zresztą wiele po nim się nie spodziewałem). Film jest podzielony na jakieś durne epizody, i nie wiadomo co twórcy tego gniota chcieli tym elementem osiągnąć. Poza tym przemówienie Van Damma w samym środku filmu to już jakaś porażka, nie wspominając o samym zakończeniu. Lepiej żeby Van Damme przeszedł na emeryturę, niż grał w tanich syfach i durnych filmach takich jak ten.

ocenił(a) film na 5
Lucas1608

Akurat przemowa JCVD to mocny punkt filmu. Podział na epizody i zmiany w chronologii wydarzeń to oczywiście nawiązanie do Pulp Fiction i podobnych obrazów. Tu jednak faktycznie nic nie wnoszą i sprawiają że na początku nie za bardzo wiadomo o co chodzi. Film nie jest zły, ale nie jest to jakaś przełomowa rola JCVD.

ocenił(a) film na 6
KingOfWine

To jest taka jakby trochę biografia Van Damma????

ocenił(a) film na 5
tomciog18

Już chciałem odpowiedzieć, ale w sumie przypomniało mi się, że przed obejrzeniem filmu też tego nie wiedziałem, więc.... przekonaj się sam.

ocenił(a) film na 6
KingOfWine

Z tym, że jak nie to nie mam zamiaru oglądać, wystarczy samo TAK lub NIE bez zdradzania innych szczegółów :P.

ocenił(a) film na 5
tomciog18

To raczej nie będzie film dla Ciebie, chociaż mógłbyś dowiedzieć się z niego sporo o JCVD.

Lucas1608

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones