PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494774}

Jak ukraść Księżyc

Despicable Me
7,4 133 523
oceny
7,4 10 1 133523
6,9 18
ocen krytyków
Jak ukraść Księżyc
powrót do forum filmu Jak ukraść Księżyc

Czy to film dla chłopców czy dziewczynki też będą zadowolone?
dzięki za odp.

ocenił(a) film na 7
Mimi_15

Myśle, że będą. Co prawda ja byłem z chłopcami (i im się podobało) ale to jest film ogólnie dla dzieci. Nie tylko dla chłopców. Bohaterkami są też trzy małe dziewczynki. Są też przeurocze i przezabawne minionki. IMHO w tej chwili nie ma na ekranach lepszej "bajki" (no chyba, że ktoś nie widział jeszcze Toy Story 3).

ocenił(a) film na 10
raistand

No na ekranach już nie.Ale jest lepsza bajka od Jak ukraść ksieżyc i Toy Story 3.Objerzyj sobie jesli jeszcie nie oglądalęś bajkę Jak wytresować smoka.Tak smao świetna i sentymentalna.Moża sie na niej posmaić i uważam że Toy Story i włąsnie Shreki to odpoadaja przy tych dwóch swietnych bajkach :Jak wytresować smoka i jak ukraść ksiezyc.To są chyba 2 najlepsze bajki tego roku

ocenił(a) film na 9
Mimi_15

warto warto animacja na bardzo wysokim poziomie swietne dialogii i kupa smiechu 9take/tatka jak i 90 latek beda zachwyceni duzo lepsze niz schrekowe dno polecam

ocenił(a) film na 8
Mimi_15

Ja majac 18 lat świetnie się na tym bawiłem wiec i dzieciiom przypadnie do gustu ;D I tak jak maglownik uważam że Shreki przy tym to odgrzewane kotlety bez żadnego przekazu.

ocenił(a) film na 10
Mimi_15

I dla chłopców i dziewczynek.Ja mam 14 lat a bardzo podobał mi się ten film i uważam ze dzieci bd zadowolone :)

ocenił(a) film na 8
misiaa10

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

ocenił(a) film na 7
Mimi_15

mój młodszy brat (8 lat) na początku był zainteresowany, ale później się bał i bardzo chciał wyjść z kina :p może dlatego, że staram się go odseparować od bajek pełnych przemocy (staram się go wychowywać na starym Disney'u;) ), tutaj niby nie było jej dużo, ale mój brat bał się głównego bohatera.. nie podoba mi się to, że obecnie w bajkach postaci ludzi rzadko wyglądają jak ludzie, zawsze są jakoś mocno przerysowani.. choć w "Jak wytresować smoka" mi to nie przeszkadzało, bo tak ładnej bajki nie widziałam chyba od czasów "Króla lwa". Mnie osobiście film nawet się podobał, jednak chyba twórcy współczesnych bajek czasem zapominają, że robią filmy dla dzieci, a nie dla dorosłych, którzy będa im towarzyszyć podczas oglądania ... Za to wczoraj byłam z bratem na "Marmaduke - pies na fali" i był zachwycony :) nawet ja się śmiałam, a nawet i uroniłam łezkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones