PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93761}

Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą

So weit die Füße tragen
7,8 74 979
ocen
7,8 10 1 74979
7,3 3
oceny krytyków
Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą
powrót do forum filmu Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą

Genialny..

ocenił(a) film na 9

Obejrzalem wczoraj pierwsza czesc tego filmu i jestem pod wielkim wrazeniem...
Mam nadzieje ze za tydzien bedzie rownie ciekawie..
Godny polecenia!

jigsaw_9

Ja również dopiero pierwszy raz zobaczyłam w telewizji ten film i mnie zachwycił. Szkoda tylko, że podzielony na części i trzeba aż tydzień czekać na część drugą. Ja się nie mogłam doczekać i na youtube obejrzałam sobie to czego nie pokazali w tv. Film dla mnie również genialny. Nie jestem znawcą filmów, ale są to moje prywatne odczucia. Film piękny i wzruszający choć szkoda, że ostatnia scena nie była dłuższa. Chciałabym popatrzeć na ich szczęście. Ale to film jednak wojenny. Po filmie postanowiłam dodać go do prezentacji maturalnej, bo jestem nim zachwycona.

Magdalllena

Fakt, niepotrzebnie podzielili go na dwa odcinki.
Ja zassałem go z sieci zaraz po pierwszym odcinku (po obejrzeniu usunąłem z komputera) i jestem zachwycony.
Jak tylko znajdę go w jakiejś gazetce, to od razu kupię i położę na półę.

jigsaw_9

Polecam!!!!!!! Druga część jest równie emocjonująca i zadziwijąca, niestety ten podział na dwie części odbiera człowiekowi właśnie emocje które wiadomo- zawsze lepiej się odczuwa w ciągłości. Ale mam nadzieję że to nie wpłynie na wasz odbiór filmu.

ocenił(a) film na 10
777temida

Ja proponuje jeszcze filmy Zaginiony na Syberii i Gułag

ocenił(a) film na 9
jigsaw_9

Genialny !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones