PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538557}

Jestem numerem cztery

I Am Number Four
6,4 117 312
ocen
6,4 10 1 117312
4,2 6
ocen krytyków
Jestem numerem cztery
powrót do forum filmu Jestem numerem cztery

Witam chciałem się spytać czy będzie druga część filmu Jestem numerem cztery bo strasznie mi się spodobał ale fatalnie się skończył i mówili że bedą szukać innych numerów to nie wiem czy będą contynuować czy nie ?

sebusiak2

Mi sie film bardzo spodobał - Nastepne cześci mogą miec ogromny potencjał - Tak jak chociażby Moce pozostałych i ich wygląd i życie! TO daje prodcentowi wielkie pole do popisu które według mnie należałoby Wykorzystac. . . . Tak więc bądźmy dobrej myśli :)

P.S - Choc pamiętajcie że różnie bywa z kolejnymi cześciami ;/ Spójrzcie na "Ostatniego Władce Wiatru" i "Eragona" :((

ocenił(a) film na 10
DayWalkeer

Ostatni władca wiatru był kompletnym niewypałem. "jestem numerem cztery" jest jogo kompletnym przeciwieństwem ;) jest boski

ocenił(a) film na 7
bartonim

Popieram

ocenił(a) film na 6
sebusiak2

mogliby nazwać kontynuacje "I Am Still Number Four", najlepsze z filmu to chyba Sarah (Dianna Agron) nie miałem pojęcia o tak pięknej aktorce, myślałem że film będzie bardziej ciekawy a momentami był troche za bardzo amerykański, myślę że kontynuacja na pewno powstanie, pytanie tylko wokół kogo będzie się działa akcja? kontynuacja nie koniecznie musi być na podstawie książki

ocenił(a) film na 10
luki29

Diana została zauważona w amerykańskim serialu muzycznym "Glee". Który jest typową amerykańską produkcją o śpiewającej młodzieży. Aczkolwiek jeśli ktoś szuka tego typu serialu, to polecam. Natomiast co do aktorki, już w serialu pokazała, że ma olbrzymi potencjał :)

ocenił(a) film na 10
luki29

Zgadzam się co do Sary w 100%

sebusiak2

Film powinien nazywać się ; Jestem Numerem Cztery "Dwa" i podytuł np. Kolejne Numery albo coś . Ale Numer Cztery nadal powinien być głównym bohaterem . W drugiej części pewnie będzie mniej Sary bo wyjechali przecież z Paradise , a powinno być więcej Cztery, Sześć i Sama . Bo jak nazwali pierwszą część Jestem Numerem Cztery a tu nagle wyskakują z Jestem Numrem np. Siedem , to bez sensu . Druga część mogła by być , co będzie z Numerem Sześć i Samem . i odnajdują kolejne numery , ale dowodzi nimi Cztery ( John ) , bo najfajniejszą moc .

ocenił(a) film na 8
werunia23

Nie koniecznie musi być Jestem numerem cztery 2 to trochę dziwnie brzmi ale wiecie wcale nie musi być tej 2 w końcu Harry Potter nie miał numeracji tylko podtytuły. Oczywiście gorąco czekam na kontynuacje myślę ze producenci nie porzucili by szansy na zarobek a sam wątek mnie cholernie zaciekawił i byłaby szkoda gdyby nie wyszły kolejne części.

Alien366

Mi się wydaje, że film będzie się nazywał ''Moc sześciorga'', bo taki tytuł nosi 2 tom książki. Lecz tak naprawdę książka nosi tytuł ''Dziedzictwa planety lorien'' i są to pod tytuły jak w Harrym Potterze (np:Harry Potter i Insygnia Śmierci'')i ten tytuł ''Jestem numerem cztery'' to podtytuł pierwszego tomu książki.

ocenił(a) film na 6
kubus144

Dokładnie :) w końcu ktoś mądrze mówi. jestem świeżo po lekturze "Moc sześciorga" i mogę powiedzieć, że będzie się działo :)

sebusiak2

Dla mnie ten film może się nawet nazywać Numer 6 ma fajne balony. Byle by było więcej numerków^^ if you now what i mean:P a na serio skoro to ekranizacja więc nie ma czego doszukiwać się jakiś rewelacji;p

sebusiak2

2 część (Moc sześciorga) jest lepszą książką od Jestem numerem cztery, więc niezekranizowanie tego byłoby zbrodnią (myślę że to zrobią ten film w najbliższym czasie :)).

erka15

Błagam niech tu sie nie wypowiadają dzieci , które nawet nie ruszyły książki ani nie oglądały filmu!
Po pierwsze ( na temat książek)

pierwsza to ,, jestem numerem cztery,:
druga to ,,zaginiona kartoteka numer sześć "
a trzecia to ,,moc sześciorga"

Po drugie

Pierwsze trzy numery zginęły. Numer cztery jest następny.Nie macie racji że mogadorczycy muszą zabić ich zgodnie z numerami , czar przestał działać rzucony przez starszyzne Lorien.
A numery takie jak 4,6,7,9 i 10 - Ella, która wylądowała innym statkiem są już odnalezieni.
Numery 5 i 8 , które znajdują się w północnej Ameryce ich muszą odnaleźć.

Bardzo polecam te książki i film i myślę że film pod tytułem jestem numerem cztery II nie pasuje i najlepiej , żeby Pittacus Lore napisał książke , w której oni się złączą , zniszą Mogadorczyków i wrocą na Lorien a film ten by miał nazwe np. Powrót na Lorien

xDanek1

Tutaj się z tobą nie zgodzę, gdyż na stronie tytułowej ''Mocy sześciorga'' jest napisane ''Dziedzictwa planety Lorien. Księga druga''. A poza tym ''Zaginiona kartoteka numer sześc'' to takie jakby uzupełnienie ''Jestem numerem cztery''

ocenił(a) film na 10
xDanek1

wydaje mi się że mimo wszystko lepiej nic nie mówić niż zaspoilerować !!

ocenił(a) film na 7
xDanek1

No, i to jest konkret. Jesli chcecie dowiedzieć się czegoś o kontynuacji polecam śledzić planetalorien.fora.pl.

xDanek1

xDanek1 czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? xD Ja przeczytałem każdą część i czekam na "Przegrana numeru piątego", który ukarze się 5 lutego i chyba musiałeś coś jarać przed czytaniem, bo:

- tak jak kolega przede mną napisał: zaginiona kartoteka, to nie jest druga część
- Czar wcale nie przestał działać, tylko oni sami go zdjęli nieświadomie, gdyż działał on tak długo do puki byli od siebie daleko
- numer 4 i 6 spotkali się pierwsi w pierwszej części, w "Mocy sześciorga" pojawia się 7, 9 i 10 (Ella, która przyleciała z Chimerami na drugim statku), numer 8 pojawia się w "Droga dziewiątego", a o piątym nie wiem kto Ci opowiadał, bo jedyne co o nim wiadomo (Do teraz), to że za pierwszym razem gdy korzystali z lokalizatora był na Jamajce i NIC WIĘCEJ.

Michal11294

A teraz mogę wam już powiedzieć na 100%, że "piąty" to facet i totalny idiota, któremu wyprano mózg. Książka "Przegrana numeru piątego", która jest dostępna w księgarniach od wczoraj (02.02.14) masakrycznie zmienia WSZYSTKO. Zresztą czytajcie książki to się dowiecie, po co psuć wam zakończenie...

Michal11294

ja o spoiler porosze :) skonczyli juz w ogole cala historie czy jeszcze ksiazki wychodza?

ocenił(a) film na 7
mania19

Jeszcze dwie książki wyszły do tego czasu i prawdopodobnie wszystko rozstrzygnie się w następnej. Ogólnie, to piąty nie ma oka, siódma ma moc zamrażania, a Ella okazała się być wnuczką Setrakusa Ra (przywódcy mogów). Aktualnie książka "Zemsta numeru Siedem" skończyła się tak, że dzięki kamieniom Feniksa Loryjczycy obudzili Lorien na Ziemii i zaczęła się inwazja mogów. Oprócz tego po obudzeniu, niektórzy ludzie z Ziemi dostali supermoce np. Sam ma teraz umiejętności numeru 1 ;) Polecam przeczytać książki, bo są ciekawsze

ocenił(a) film na 10
sebusiak2

No więc książka już wyszła ;) "moc sześciorga" więc zapewne film wyjdzie jeszcze w tym albo na początku przyszłego. Ale przykro mi, akcja nie skupia się na numerze 4 tylko na numerze 7 ;)

ocenił(a) film na 8
bartonim

Sorry tu się nie zgodzę bo książka jest podzielona na historie numeru 7 (Mariny) i dalsze przygody Johna (nr4) Sama i szóstki. I według mnie film można dalej kontynuować na podstawie przygód Johna a w międzyczasie wplatać wątki siódemki (bo nie ukrywajmy do ostatnich rozdziałów nie za wiele się u niej dzieje). Co do filmu to sam Alex wypowiadał się w mediach, że dalsza część ma być ale jest odłożona do czasu wydania kolejnej książki (w stanach wychodzi 24 lipca!!) by poszerzyć wątek walki z Mogami.

sebusiak2

Będzie II część i tytuł będzie ,,Moc sześciorga" :)

ocenił(a) film na 7
LeeewyxD

Skąd taka informacja?

LaraNotsil

To sb poczytaj na różnych forach, no i książka wyszła ,,Moc sześciorga" ;)

ocenił(a) film na 7
LeeewyxD

Czyli news z tzw dupy wzięty. Nigdzie nie potwierdzony.

LaraNotsil

Poczytaj na forach to się dowiesz a nie mówisz ze ,,z dupy wzięty" xD

sebusiak2

Z niecierpliwośćią czekam na drugą cześć świetnego "Jestem Numerem Cztery". Mam nadzieję,że to już nie długo. Trzymam kciuki za drugą część !!!

ocenił(a) film na 8
sebusiak2

moim zdaniem będzie kolejna część ale uważam, że tytuł nie będzie "Jestem numerem cztery 2' zakładam, że będzie 'Jestem numerem pięć' :D

KANJOU

film bedzie sie nazywał [chyba] "The power of six"

KANJOU

może zrobią prequel "jestem nr 3"? ;)

ocenił(a) film na 6
sebusiak2

Nie nastawiajcie się tak wszyscy, że zrobią kolejną część.Ja osobiście bardzo na to liczę i czekam z niecierpliwością, ale np. film 'Złoty kompas' skończył się tak, że się nie skończył.Kontynuacji nie ma i nie będzie, bo film mało zarobił...
Jednak warto mieć nadzieję :D

ocenił(a) film na 10
sebusiak2

następna część będzie się nazywała "Moc sześciu".

ocenił(a) film na 6
sebusiak2

Będzie jestem numerem za pięć.

sebusiak2

Nie obchodzi mnie jak się będzie nazywał ani kto będzie bohaterem, fllm super (oczywiście dla fanów tego typu kina) . Dla mnie na razie wygrywa Push , ale jestem mile zaskoczony "jestem nr 4" . Jeśli ktoś posiądzie info o nowej części to proszę o cynk:)

ocenił(a) film na 9
sebusiak2

To w końcu będzie kolejna część czy nie? Ktoś ma info z wiarygodnych źródeł ?

sebusiak2

myślę że zrobią 2 cz bardzo chciała bym ją zobaczyć na początku oglądałam ten film tylko dlatego że główny bohater nr 4 to Alex Pettyfer mój ulubiony aktor, a dziewczyna nr 6 wyst. w Wiecznie żywym ale zaciekawił mnie cały film i bardzo chciałabym obejrzeć 2 cz,
ale trudno się nie zgodzić z AtramentoweSerce, bo byc może nie zrobią 2 cz

ocenił(a) film na 10
julks125

Ten film jest z 2011 już mamy 2013.. gdyby miała być jakakolwiek część już by była nie sądzicie? Póki co chyba nawet nie ma jej w planach bo nigdzie nie widziałem kolejnej takiej części.. a szkoda ;].

sebusiak2

Nie wazne kto bedzie gral jesli wyjdzie . Byle by byla Sarah ! ^^

sebusiak2

tak a tytuł to jestem numerem 5

ocenił(a) film na 10
sitall

Czytaj wcześniejsze komentarze. Nie będzie tytuły "jestem numerem 5" nie zgrywa się z książkami.
2014 rok a o kolejnej części nadal nic nie słychać :/ Strasznie mi przykro :(

ocenił(a) film na 9
sebusiak2

Początek 2016 roku wciąż nie ma kolejnej części (w postaci filmu). Z tego co patrzyłem w internetach jest tylko książka o nazwie "Moc sześciorga" (Kontynuacja "Jestem numer cztery").

Film jest dobry, ale niestety ktoś nawalił z jego promowaniem i zarobił strasznie mało. Popularność zdobył po jakimś czasie dopiero na serwisach które udostępniają go za darmo. Tak więc jeżeli oglądaliście go na darmowych portalach, lub pobieraliście z torrentów możecie mieć pretensje tylko do siebie że nie ma drugiej części ;D

sebusiak2

I co pisaliscie o drugiej czesci a tu juz siedem lat i nadal nic

sebusiak2

będzie w 2020 pod koniec kręcony serial ,tyt jeszcze nie ma ale będzie kontynuacją filmu, na razie jest na to jeden sezon ale jak sie sprzeda to powstanie 2gi, Alex (nr 4) nie weźmie udziału w serialu,zastąpi go inny aktor

AnnaCatherine_filmweb

i co wyszedł ten serial ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones