PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34317}
7,4 16 308
ocen
7,4 10 1 16308
7,8 8
ocen krytyków
Jesus Christ Superstar
powrót do forum filmu Jesus Christ Superstar

Przyczyna konfliktu

ocenił(a) film na 6

Myślicie że powodem dla którego Jezus nie posłuchał Judasza, mogło być to że chłop śpiewał
gdzieś na skałach 200 metrów dalej i ciężko było go usłyszeć?

ocenił(a) film na 10
Cuala_

200 metrów - przynajmniej taką odległość zachowaj od klawiatury, bo inaczej znowu napiszesz coś równie mądrego...

użytkownik usunięty
edziuniek

Nie wiem, który komentarz jest śmieszniejszy. xD

ocenił(a) film na 7
edziuniek

Kolejny uberfan, który nie rozumie znaczenia słowa IRONIA

ocenił(a) film na 10
robercik1010

Do ironii potrzeba odrobiny inteligencji, a to było prostackie i głupie. Ale to też trzeba zrozumieć...

ocenił(a) film na 7
edziuniek

W jaki sposób to było prostackie?
Napisał, że powinien śpiewać bliżej, żeby Jezus mógł go usłyszeć, co mi na przykład wydaje się śmieszne nie widzę tu żadnego żartowania z religii, trzeba czasem wyjąć kij z tyłka i zobaczyć z dystansem

ocenił(a) film na 10
robercik1010

Widzę, że kij w tyłku to Twój ulubiony argument w dyskusji (poniżej do artut_fa: A ty wyjmij kij z dupy), a taki poziom dyskusji nie jest mi bliski. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
edziuniek

Przepraszam, to nie było miłe, ale się zachowujecie jakby ten typ wam co najmniej matkę obraził.
To tylko musical, nie powiem dobry, ale wciąż dzieło, do którego można podejść z dystansem.

ocenił(a) film na 10
robercik1010

Ok, skończmy tę dyskusję, ale masz u mnie dużego plusa za słowo "przepraszam". Życzmy sobie wielu dobrych filmów w Nowym Roku :)

edziuniek

znalazl sie katol purysta. boga nie ma leszczu elo

ocenił(a) film na 10
dragonmen32

Wiem, że zdalne nauczanie sprawia, że uczniowie nudzą się przed kompem, ale że pozbawia również kultury - tego nie wiedziałem.

ocenił(a) film na 10
Cuala_

Czy ja wiem, głos miał całkiem potężny, więc chyba nieźle się niosło w górach :P

ocenił(a) film na 9
Cuala_

Człowieku! Oglądnij sobie Bolka i Lolka! Może tam nie będziesz miał dylematów!

ocenił(a) film na 7
artur_fa

A ty wyjmij kij z dupy

ocenił(a) film na 10
Cuala_

Hehe, chyba większość ludzi o tym myślała w czasie trwania tej sceny, no przynajmniej ja i ty. Judasz zrozpaczony, Jezus go ignoruje, ale nie podejdzie trochę bliżej tylko gada do niego z odległości kilometra, a potem pretensje.

ocenił(a) film na 6
litwosxd

Nie dość że pretensje, to potem jeszcze Judasz zachował się jak konfident. A wystarczyło podejść bliżej i nawiązać kontakt werbalny. Niektórzy już po prostu lubią robić sobie pod górke

ocenił(a) film na 10
Cuala_

Tzn. mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to po prostu wizja twórcy i sens tej sceny jest taki, że Jezus faktycznie go ignorował? To musical, tu tak można.

ocenił(a) film na 6
litwosxd

Pojęcie metafory i symboliki w kinie jest mi obce ale może kiedyś....

ocenił(a) film na 10
Cuala_

Brzmiałeś poważnie, wolałem wyjaśnić, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi w Intenecie.

ocenił(a) film na 8
Cuala_

Minęło 9 lat, dojrzałeś już do tych pojęć, czy jeszcze czekamy?

ocenił(a) film na 7
litwosxd

Judasz miał chyba jakiś lęk przed ludźmi, sam nawet śpiewał: "przerażają mnie te tłumy" ;)

ocenił(a) film na 10
Cuala_

Chyba raczej nie, z takimi głosami to mogli się drzeć z dwustu metrów a i tak całkiem nieźle się niosło.

ocenił(a) film na 6
Hnyszard

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi teraz wszystko wydaje się jasne

ocenił(a) film na 10
Cuala_

Jedziesz po bandzie xD

ocenił(a) film na 7
Cuala_

No, wystarczyło, że pogadałby z nim, a nie śpiewał gdzieś daleko, chociaż z drugiej strony jak próbował to o mało co nie dostał od jego ekipy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones