PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829447}

Jezioro dzikich gęsi

Nan Fang Che Zhan De Ju Hui
6,2 2 247
ocen
6,2 10 1 2247
6,1 14
ocen krytyków
Jezioro dzikich gęsi
powrót do forum filmu Jezioro dzikich gęsi

Tylko zdjęcia

ocenił(a) film na 4

Film jest niezwykle plastyczny, pięknie sfilmowany. Ani bohaterowi, ani fabuła nijak mnie nie zaangażowała. Wszystko było mi doskonale obojętne.

Agatonik

Mam dokładnie takie same odczucia. Wizualnie przyjemny, fabuła kompletnie płaska i niewciągająca. Czekałam aż się rozkręci i niestety, nie rozkręcił.

Agatonik

Mam to samo. Najpierw liczyłam, że jednak coś się zmieni, a potem nie mogłam doczekać się końca.... bo nie chciałam ludziom w rzędzie przeszkadzać wychodzeniem...

użytkownik usunięty
Agatonik

Myślałem, że cierpisz na apatię ;-) ale głosy wsparcia świadczą, że chyba jednak nie...

ocenił(a) film na 4

Na szczęście nie. Ale więcej takich filmów i będę blisko. Oglądałeś?

użytkownik usunięty
Agatonik

Nie oglądałem. Zajrzałem na forum aby sprawdzić, czy warto. Ten wątek przekonał mnie, że - jak dla mnie oczywiście - szkoda czasu. Z wielką przyjemnością oglądnąłbym coś o współczesnych Chinach, ale coś mi się wydaje, że na jakieś pogłębione autorefleksje, to tam jest jeszcze za wcześnie, z kolei na Zachodzie, najwyraźniej już za późno.

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Zupełnie się zgadzam. Stylowa realizacja, świetna muzyka, ale bohaterowie i historia są zupełnie nudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones