PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565452}

Jinn

3,9 367
ocen
3,9 10 1 367
Jinn
powrót do forum filmu Jinn

Chyba się ktoś pospieszył z tym filmem. Historia na tyle ciekawa, że mogłaby dorównać Constantine
a zamiast tego mamy Gabriela walczącego za pomocą karate/kung fu z demonami. Obsada taka
sobie. Szkoda bo potencjał ta historia ma i to niezły.

achmed7712

Gdyby jeszcze to było karate:) Po 10 min chciałem wyłączyć, dałem szansę, i po pół godzinie przewijałem już do końca i dawno większego badziewia nie widziałem.

ocenił(a) film na 3
achmed7712

Dokładnie. Ciekawy pomysł na film zmarnowany już na etapie scenariusza, który sprawia wrażenie, jakby autor wpadł na pomysł aby opowiedzieć historię o dżinie nękającym pewna rodzinę, ale nie do końca wiedział co ta historia ma zawierać. Dodatkowo aktorstwo nie powala, całkiem niezłe zdjęcia psuje marny montaż, a całość okraszono strasznie patetyczną muzyką, która momentami psuje przyjemność z oglądania tego i tak nie najlepszego filmu. Jedyne co ratuje tą produkcję, to w miarę przyzwoite efekty specjalne i kilka ciekawych popkulturowych obrazków, takich jak wspomniana scena walki Gabriela z demonami, czy moment gdy bohater wisi na przeciwko lewitującego Dżina w lesie. Problem w tym że to za mało by film uznać za udany.

achmed7712

Zgadzam się, historia mnie zachęciła do rozpoczęcia seansu, mimo że zwiastun krzyczał wręcz do mnie, żebym tego nie robił. Niestety tak jak napisałeś, pomysł fajny, scenariusz lipny, a kung-fu Raya pasował tak truskawki w jabłeczniku...

ocenił(a) film na 6
achmed7712

ciekawa historia i kilka ciekawych pomysłów sprawiły, że o dziwo film mi się spodobał. były też minusy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones