PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 491
ocen
5,6 10 1 3491
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

3/10

ocenił(a) film na 3

film naprawde ,,psycho'',ciężko sięogląda chyba że ktoś jest zwolennikiem tego typu filmów. Film osobiście odradzam ukazuje on chomosexualizm i upośledzenie psychiczne, poprostu warcholstwo i dziadostwo! Odradzam.

ocenił(a) film na 8
trabant300km

"chomosexualizm" lol widać że jesteś z Pisu albo Samoobrony ;]

ocenił(a) film na 3
lain_coubert

Ja jestem z PIS...dzieTU! xD ;p chomosexualizm, dziadostwo i warcholstwo! xD ;p sorry za orto ale nie interesuje sie ,,chomosexualizmem'' xD ;p

trabant300km

WARCHOLSTWO
awanturnictwo, wichrzycielstwo, sianie zamętu politycznego; w dziejach Polski piętnowane już przez Mikołaja Reja (1505–69); związane ze szlachecką "złotą wolnością" i jego symbolem w postaci liberum veto.

Hmmm... To dziwne, warcholstwa nie zauważyłam w tym filmie :)
A swoją drogą czy chomoseksualizm to jakaś odmiana homoseksualizmu? Ja znam jedynie wersję przez 'h' :)

Co do filmu, to rozumiem różne wypowiedzi. Jednym się podoba innym nie. Mnie szczerze mówiąc (pisząc) film nie zachwycił. Nie zaliczyłabym go do psychologicznych, jest mało pogłębiony rys bohaterów. Widz ma wrażenie poprzez brak akcji, że film się dłuży. Można było go zrobić zdecydowanie lepiej. Chyba jednak bardziej podobał mi się opis filmu niż on sam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
elohortex

Jeśli w tobie są takie emocje po obejrzeniu tego filmu to znaczy że film jest bardzo dobry i że w twoim przypadku odniósł sukces. :) wiem, że sie z tym nie zgodzisz, ale niestety (dla ciebie) to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones