PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 491
ocen
5,6 10 1 3491
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

chory film zrobiony przez chorych ludzi na podstawie historii o totalnie chorych ludziach. nie wiem czy rezyser i aktorzy byli zdrowi na umysle bo ja bym w takim filmie nie zagral. co do tego kanibala -- takie cos to nie jest czlowiek, chore, bezmozgowe zwierzre. i trzeba postepowac tak jak z chorymi zwierzetami- znalezc, zlapacm, zabic, zeby swiat o takim gownie zapomnial.

ocenił(a) film na 6
elohortex

Takie historie się zdarzają, czemu zatem nie opowiadać o nich? Film może nie jest nadzwyczajny, ale dobry. Chyba sam jesteś chory, do zwierząt również trzeba mieć szacunek. Ale taką chorą osobę jak ty pewnie jara znęcanie się nad zwierzętami. Aha jeszcze jedno piszesz: "zrobiony przez chorych ludzi...", a zaraz potem: "nie wiem czy reżyser i aktorzy też byli chorzy...". To w końcu wiesz czy nie wiesz? Widać, coś ci się w głowie poprzestawiało, polecam wizytę u dobrego psychiatry.

elohortex

Mnie tez wstrzasna ten film... Pila, Hostel itd sie przy tym chowaja... Mimo, ze w caly filmie nie bylo prawie krwi... To straszne, straszna historia... W ogole brak mi slow, jak on go jadl essu... ;o To bylo obrzydliwe! Pomyslec, ze prawdziwa tasma istnieje... I wiecie co? Widzialem rozne rzeczy na internecie, ktore sa nielegalne i jestem pewien, ze tasme tez bym znalazl ale...

ocenił(a) film na 5
Broniu

A mnie nie przeraża postać kanibala, ale osoby zjadanej przez niego. Kanibalów w historii było tylu, ilu Polaków, ale osób, które dały się zjeść...., wcześniej o takiej nie słyszałem. Jak tak można? To jest dopiero chore...

Tybii

elohortex, to że masz Marlona Brando w avatarze nic nie znaczy:> Chodzi mi o to, że takich powinno się zabić, wygonić, jak zwierzzynę bla bla bla... Przecież wiemy, ze przemoc rodzi przemoc. Poza tym, czy o takim Hitlerze czy Juliuszu Cezarze ktoś zapomniał? Odpowiedz sobie na to pytanie i przemyśl jeszcze raz to, co napisałeś...
Po waszych wypowiedziach (filmu jeszcze nie widziałem) jestem skłonny powiedzieć, że twórcy tego filmu byli genialni. Tak, genialni. Jeśli zwykły człowiek jest w stanie ubrać to wszystko w taką formę, żeby przeciętnym człowiekiem to wstrząsnęło to jest zaprawdę godny podziwu.

elohortex

Czego się spodziewałeś kolego? Czy widziałeś film "Milczenie owiec"? Z pewnością o tamtym tak nie napiszesz... Że chory, że przez chorych zrobiony itd. Postać Lecter'a elektryzowała, sama fabuła o wiele bardziej ciekawa, ale czy jego natura była inna niż bohatera z Rotenburga? Wg mnie nie. Film daje trochę do myślenia, to próba odgadnienia tego co siedzi w umyśle takiego człowieka. Ponadto uswiadom sobie, że takich ludzi jest więcej, niewiem skąd w filmie pada liczba 900 w samych Niemczech, ale jeżeli to prawda to nie jest to film o niczym...

balrog84

jak przeczytalem pierwszy komentarz to tez pomyslalem ze to hold dla rezysera i aktorow...film mi sie zassal szybko stad jakby ktos chcial http://tnttorrent.info/torrent/776d2cf5ff485da76967936ad020f20f30f0934c.html
ale teraz boje sie go wlaczyc:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones