PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 491
ocen
5,6 10 1 3491
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

słabizna

ocenił(a) film na 4

Ciężkostrawny kotlet. Nie wiem jak to lepiej określić. Jako film w ogóle mnie niczym nie porwał. Znam dziesiątki thrillerów i każdy jest lepszy od tego syfu.

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

Kolego jak masz gust wyrobiony na rąbankach zza oceanu, to nie bierz się za ambitne kino europejskie. Robisz krzywdę sobie - katując się takimi filmami i innym - wypisując tego typu komentarze na forum. Obejrzyj sobie "Oszukać przeznaczenie 1,2,3,4" i będziesz zadowolony.
pozdrawiam Filozof71

ocenił(a) film na 4
filozof71

Łoooł....żeś mi pojechał, że zaraz się zamknę w sobie i wyrzucę klucz ;D Co za beznadziejny komentarz :) Filozofii to pewnie się uczyłeś, razem z tatą pod budką z piwem :) Podaj minimum 3 argumenty przemawiające za głębią tego filmu :) Najbardziej lubię idiotów, którzy prowokują odzywkami typu " weź człowieniu idź oglądaj transformersy":) Pewnie jako zawodowy krytyk udzielasz się w poważnej gazecie :) O wielki krytku wybacz mi moją ocenę :) A tak na serio: Sorry wieśniaku ale jeżeli myślisz, że jesteś lepszy ode mnie bo mi anonimowo docinasz to jesteś w błędzie :) Pozdrawiam z Warszawy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones