PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690068}
5,4 3 594
oceny
5,4 10 1 3594
6,1 12
ocen krytyków
Kebab i Horoskop
powrót do forum filmu Kebab i Horoskop

Ma swój klimat :)

ocenił(a) film na 8

Jak na debiut reżysera to wyszło naprawdę fajne kino. Humor może nie jest dla każdego, ale ja, jak i w sumie reszta kina w naszym DKF-ie śmiała się na okrągło :) Dobre aktorstwo, fajnie prowadzone postacie, duże kadry w małych pomieszczeniach. To się trzyma kupy. Naprawdę dobra ale i trochę smutna komedia. Polecam

kozen

Wypadało by wejść na profil osoby, która stworzyła ten film, i zobaczyć , ze nie jest to żaden debiut. Co więcej jego twórczość jest płytka, bezbarwna. Niemalże prosi widza by ten się zaśmiał, ale wychodzi zwykle z tego kolejna porażka. Nie porywa, ani nie zaciekawia. Szkoda.

VentU

Wypadałoby by wiedzieć, że pierwszy pełnometrażowy film fabularny nazywa się debiutem. I fakt wcześniejszej realizacji kilku etiud nie ma najmniejszego znaczenia.

bekazryjawalujewa

Kolega nie sprecyzował , pominę więc twoją zbedną wypowiedz. Pozostawiając Cie w niejasnościach własnej nadinterpretacji.

VentU

No cóż, nic nie poradzę, że jesteś kretynem i nawet pięciominutowy film, który leży gdzieś głęboko w archiwach łódzkiej filmówki, uważasz za debiut.

bekazryjawalujewa

Widzę braki w czytaniu ze zrozumieniem, więc odpuszczę Ci krytykę, i uznam że , masz poważne problemy intelktualnie. Na tyle wystarczy uprzejmości, tak mi się zdaję.

VentU

Synek, jeżeli ktoś ma problemy, to tylko i wyłącznie ty. Wpadasz tu z kretyńską przypierd*lką tylko i wyłącznie dlatego, że autor tematu użył ZWYCZAJOWEGO OKREŚLENIA DEBIUT odnośnie do pierwszego, pełnometrażowego filmu Jaroszuka, który znalazł się w oficjalnej dystrybucji. Zresztą sam Jaroszuk też określa "Kebab i Horoskop" swoim debiutem, więc mam nadzieję, że jego także byś poprawił. Także wyloguj się do życia i zajmij poważniejszymi problemami.

ocenił(a) film na 8
VentU

Przepraszam, nie doprecyzowałem - debiut pełnometrażowy. Bo wcześniej to co nakręcił było albo etiudą albo dokumentem, albo krótkim metrażem. Poza tym każdy ma swój gust. Tobie się nie podoba, dla mnie jest to rewelacyjny film. I skończmy na tym.

ocenił(a) film na 2
kozen

Jedyne co ratuje ten film to zdjęcia. Cała reszta - kontekst, dialogi, poczucie humoru - miałkie i żenujące. Jeden z bardziej irytujących swoją nieudolną 'śmiesznością' i męczących filmów, jakie widziałem. A porównania do Anderssona, hmm, zdecydowanie nie ta liga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones