PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33372}

Klasztor Shaolin

Shaolin Si
7,3 3 041
ocen
7,3 10 1 3041
Klasztor Shaolin
powrót do forum filmu Klasztor Shaolin

oglądałem ten film 7 razy gdy miałem naście lat i nie mogłem wyjść z zachwytu pochłaniając go na zmianę z wejściem smoka - teraz po obejrzeniu trzech setek produkcji spod znaku kina kopanego mógłbym przeżyć rozczarowanie i dlatego zostawię go w pamięci bez weryfikacji - niech moje wspomnienia nadal oceniają go 10/10 :)

darknaren

Nie zmieniaj zdania i nie oglądaj go już. Ja niestety zrobiłem błąd...

ocenił(a) film na 8
Orgelbrant

Kiedy ten film będzie w otwartej tv???
Mam neta na kartę i mam mało bajtów

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Obecnie Red Carpet TV emituje ten film. Właśnie mi się nagrał na dysku nboksa i idę właśnie oglądać :)

użytkownik usunięty
darknaren

Ja również oglądałem go chyba 7 razy w kinie. Oglądałem go później raz z 15 lat później. A dziś go również obejrzałem w HD i niczego nie żałuje, emocje pozostały , nieraz inaczej akcentowane :).

ocenił(a) film na 9

chyba się skusze...

ocenił(a) film na 9
darknaren

Nie wiem o co Ci chodzi, ale to jest caly czas ten sam film, nie żaden poprawiany.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Ale jednak inaczej jest jak oglądamy jakiś film a potem przypominamy go sobie po upływie iluś lat, oglądając po drodze filmy podobne do tego, do którego chcemy wrócić. Może nam się wydać właśnie nawet inny :)

ocenił(a) film na 9
fredaser

Rozumiem, to stad ten strach, by nie stracic dobrych wspomnien?

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Zapewne :) Ja tak miałem z jednym filmem ale do większości można na spokojnie wracać.

ocenił(a) film na 8
darknaren

Śmiało można oglądać po latach

ocenił(a) film na 10
darknaren

Widzę, ze mamy tak samo!

ocenił(a) film na 9
Aerss

tak chinczyku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones