PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6808}

Kolarze

American Flyers
7,1 1 056
ocen
7,1 10 1 1056
Kolarze
powrót do forum filmu Kolarze

W Pełni ukazuje trud tego sportu i walke nie tylko na rowerz ale tez z chorobą !!! Naprawde film godny polecenia , Dobry Montaż i piekne krajobrazy więczą te dzieło :)

HidalgO_2

hej.nie wiesz jak bym ten film mogl zalatwic po ogladalem go kiedys w TV i chcialbym go jeszcze raz obejrzec??

matys85

hejka
nie wiecei gdzie moge dorwac plik torrenta z tym filmem ??
pozdro

hxm

Siemka!
Nie ma ktoś może polskich napisów do tego filmu???
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Sniper_2

Od dłuższego czasu ja również szukam napisów do tego filmu, niestety bez rezultatu. Jakbyś gdzieś je zdobył, to bardzo proszę daj znać. Oczywiście możesz liczyć na to samo z mojej strony.


Co do samego filmu,to jestem jego wielkim fanem. Sam dużo jeżdżę na rowerze i wszystko co jest związane z kolarstwem (szczególnie szosowym)bardzo mnie kręci.

Gorąco pozdrawiam kolarzy, fanów kolarstwa, oraz wszystkich
tych pozostałych

FUNKCJUSZ

mnie także ten film się podoba i nie moge poslkich napisów do niego zdobyć.
ale znalazłem po Chorwacku. Nie wiecie gdzie go można kupić?

ocenił(a) film na 4
FUNKCJUSZ

Polskie napisy są na stronie napi_projekt_pl.

matys85

strona playtube

HidalgO_2

Ale jeśli chodzi o filmy o kolarstwie to naprawdę dobrę są : American Flyers [Kolarze](1985 ) La Grande boucle [Tour de France] (2013) La petite reine [Mała Królowa] (2014) The Flying Scotsman [Skrzydlaty Szkot] (2006) The Flying Scotsman [Skrzydlaty Szkot] (2006)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones