PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531}

Kontakt

Contact
7,4 76 578
ocen
7,4 10 1 76578
6,6 15
ocen krytyków
Kontakt
powrót do forum filmu Kontakt

Jedna z najlepszych rol Jodie, wlasciwie caly film spoczal na jej delikatnych ramionach wiecznej dziewczynki. Stala sie pedzaca lokomotywa, ktora nigdzie nie staje. Rewelacja. Nawet po latach dalej wywiera silne wrazenie nie tylko aktorstwo ale caly film. Jest to dla mnie mistrzowskie kino w kazdym calu. Wg mnie najwazniejszymi pytaniami jakie zadaje ten utwor to czy wierzyc i w co wierzyc, na czym bazuje sama nauka a czym jest wiara sama dla siebie, czy naukowiec jest wolny od wiary i czy ma jakis margines na to by uwolnic sie od niej calkowicie uporczywie dazac do celu. Przeciez najpierw trzeba miec wizje i uwierzyc, ze mozna ja dowiesc. W tym filmie jasno widac jak wsrod nas scieraja sie rozne swiatopoglady i tak naprawde nie wiadomo czyj jest wlasciwy a w zasadzie czy to jest tak wazne by przetrwac? Takich filmow jak ten jest niewiele z taka iloscia egzystencjalnych zagadek dotyczacych kondycji ludzkiej w ogolnym rozumieniu tego zagadnienia.

ocenił(a) film na 9
zarkadiusz7

Nie chcę się wymądrzać , ale drugiego filmu SF z takim przesłaniem to chyba nie było.
A Jodie....no tu pokazała klasę najwyższej próby.
Udowadniając wszystkim którzy twierdzą , że w filmie SF nawet najlepszy aktor nic wielkiego nie pokaże , że są w błędzie.
Oczywiście znajdzie się stado neocośtam który ten film i rolę Foster sflekują z martensa.
Mi to zwisa jak siedem ton kitu .
Niech flekują.
Nadzieja w tym , że może dorosną kiedyś.
Albo zatrzymają się na etapie Bibera i pies z nimi tańcował.
Najlepiej kankana...;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones