PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609342}

Król Skorpion 3: Odkupienie

The Scorpion King 3: Battle for Redemption
4,5 6 063
oceny
4,5 10 1 6063
Król Skorpion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Król Skorpion 3: Odkupienie

Widać iż jest to niskobudżetowy film. Twórcy na siłę starali się uwidocznić klimat, atmosferę patosu, a wielkie bitwy wyglądały bardziej jak dziecinne zabawy w wojnę na podwórku. Biegający statyści w koło, wprowadzali chaos do sceny aż momentami łapałem się na tym iż nie wiedziałem kto przeciw komu walczy. Przyznam się szczerze iż obejrzałem go do końca z czystego przyzwyczajenia że jak już coś zacznę to muszę to skończyć. Film niestety mnie rozczarował, co prawda pod są od czasu do czasu jakieś fajne sceny walki, ale to są tylko znikome momenty. Ogólnie fabuła jak to się mówi jest "bez składu, bez ładu".
Podsumowując film nadaję się raczej na wieczory w telewizji polskiej, dla mało wybrednego widza, który nie ma jeszcze ochoty na sen, chociaż po dłuższej chwili lektury obrazu ten stan bezsenności może się zmienić :D

ocenił(a) film na 2
Ptysiek62

Ten film miał budżet 5 milionów dolarów, więc jak można nazwać go niskobudżetowym?

Widać właśnie, że on nie jest taki niskobudżetowy (co nie oznacza, że nie jest głupi jak podobne mu filmy video)

Piotrek4

Oto chodzi że niskobudżetowy, bo normalnie tego typu filmy, takie przygodowe to się robi minimum za 50 milionów, choć i tak zaniżam, więc pojęcie niskobudżetowe odnosi się do tego typu kina, czyli takiego że na takie akcje to koszt wzrasta, a tu tylko 5 milionów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones