Film

The Bugs Bunny / Road-Runner Movie

1979 1 godz. 38 min.
7,6 958
ocen
7,6 10 958
249
chce zobaczyć
{"id":"217051","linkUrl":"/film/Kr%C3%B3lik+Bugs+i+Stru%C5%9B+P%C4%99dziwiatr%3A+Szalony+po%C5%9Bcig-1979-217051","alt":"Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/51/217051/7374792_1.2.jpg"}
Królik Bugs wspomina przygody, jakie przeżył w swoich dotychczasowych kreskówkach. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Odlotowe, kreskówkowe przygody Królika Bugsa w pełnometrażowym wydaniu! Zobacz Królika Bugsa i jego najlepszych kumpli w nowej odsłonie! Teraz możesz ich podziwiać w pełnometrażowym filmie animowanym, w całkowicie nowej jakości obrazu i dźwięku, w jeszcze bardziej szalonych i śmiesznych przygodach! Film "Królik Bugs i Struś Pędziwiatr:Odlotowe, kreskówkowe przygody Królika Bugsa w pełnometrażowym wydaniu! Zobacz Królika Bugsa i jego najlepszych kumpli w nowej odsłonie! Teraz możesz ich podziwiać w pełnometrażowym filmie animowanym, w całkowicie nowej jakości obrazu i dźwięku, w jeszcze bardziej szalonych i śmiesznych przygodach! Film "Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg" to prawdziwa torpeda! Zobacz, jak kosmiczny podróżnik Duck Dodgers (Daffy) walczy z Marsjaninem Marvinem o władzę nad Planetą X, Elmer tropi długouchego Bugsa, a Kojot snuje kolejne szalone plany schwytania Strusia Pędziwiatra! Stworzone przez geniusza animacji Chucka Jonesa, "Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg" to beczka śmiechu, pełna chaosu i wariactw w wykonaniu Twoich ulubionych przyjaciół Looney Tunes!

studio
Warner Bros.
data produkcji
1979
tytuł oryg.
The Bugs Bunny / Road-Runner Movie
inne tytuły
Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg Polska
The Great American Chase (tytuł roboczy) USA
Bugs Bunny
The Road Runner Movie
The Bugs Bunny/Road-Runner Movie Miedzynarodowe
The Great American Chase (tytuł roboczy) USA
Bugs Bunny (tytuł roboczy) USA
The Road Runner Movie (tytuł roboczy) USA
The Bugs Bunny/Road-Runner Movie (tytuł roboczy) USA
The Bugs Bunny / Road-Runner Movie (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W 5. minucie filmu, gdy Bugs opowiada o stworzeniu świata, widać wyraźnie, że na środku Słońca widnieje napis: "Start 56+0 Filter 16 Yellow".
Dom Królika Bugsa jest stylizowany na znajdujący się w Pensylwanii tzw. "Dom nad wodospadem" ("Fallingwater House"), zaprojektowany przez Franka Lloyda Wrighta.
Na początku filmu Bugs wymienia swoich "ojców". Nie ma na tej liście Roberta Clampetta, który przez lata utrzymywał, że jest jedynym twórcą postaci królika Bugsa. Chuck Jones celowo uczynił taki krok, by zdementować te informacje.
W 1979 roku wytwórnia Warner Bros. wyprodukowała pełnometrażowy film animowany z serii "Looney Tunes", pt. "Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg" ("The Bugs ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych