PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 319
ocen
5,6 10 1 34319
6,1 17
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

Kurcze noo!Dlaczego wycieli tak dużo scen!jak sądzicie?na dvd wyjdzie z tymi scenami?czyo
tak tylko w polsce wycieli?prosze o odpowiedz!

ocenił(a) film na 10
duperak3

Wydaje mi się że specjalnie było tak zmontowane trailery, ekstra sceny żebyśmy mieli większe zdziwko w kinie.

ocenił(a) film na 4
duperak3

A mnie wkurzyło, bo się napaliłem, że Gale w szopie powie "Go ahead if you have the guts" i się przepaliłem. Wycieli to, skurczybyki, a zapowiadało się na taki niezapomniany cytat.

ocenił(a) film na 10
patrykDJ2009

No ja bym się za to nie obraził jak by była ta scena http://1.fwcdn.pl/an/867323/20567.$.jpg może będzie wersja rozszerzona najlepiej o 20 min :)

ocenił(a) film na 4
Robert831231

No właśnie. Widząc to zdjęcie na IMDb zastanawiałem się, czy to ja przespałem kawałek, czy to oni mi to wycięli.

ocenił(a) film na 10
patrykDJ2009

Ale też gdzieś czytałem, że postać grana przez Brodego wychowała się na CSI i też ni cholery wspomniane o tym nie było.

ocenił(a) film na 4
Robert831231

Wycięli też kawałek, w którym Olivia, siedząca na fontannie, czy czymś mówi, że mógłby w końcu zginąć ktoś nowy.

ocenił(a) film na 10
patrykDJ2009

Scena z hasłem że wszystko jest w internecie też jest nakręcona z innej perspektywy.

ocenił(a) film na 8
Robert831231

o kurczę taką fajną scenę pominąć o.O

ocenił(a) film na 9
Kamila186

NO wlasnie ja rownież przeglądąłem IMDb przed oglądnięciem filmu i też byłemciekaw tej sceny w filmie, a jak myślicie kto to mogłbyć ?? zresztą w zwiastuanch jest pare scen z Marnie jak ucieka przed mordercą, a w spocie mowi "You're Not Real" i tego też nie było, a szkoda heh moze na DVD bedą te sceny...?

ocenił(a) film na 10
Dann

Chyba ta blondyneczka, która została wrzucona przez okno.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

NO wlasnie też mi sie teraz skojarzyło, że to może być Marnie :D można zobaczy to po ubraniu (?) swoją droga ciekawe kiedy morderca miał ją tak zawiesic skoro potem gonił jej koleżanke xD

ocenił(a) film na 10
Dann

To pewnie było po i pewnie miało być upozorowane na morderstwo z 1.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

Hmm noo możesz mieć racje, ale szkoda że to usunęłi moze to byłoby zbyt krwawe xD albo nie potrzebne może faktycznie ukaże sie w scenach usuniętych ;]

ocenił(a) film na 10
duperak3

Pozmieniano dużo i powycinano. Twórcy chcieli żeby film miał tempo więc nie ma się co dziwić. Sceny usunięte i alternatywne (np. pierwsza) znajdą się na DVD. Tylko nie wiadomo jak będzie to nasze polskie wydanie wyglądało...

ocenił(a) film na 10
michi468

A jak może wyglądać, większość wygląda nijako i max jest trailer plus teledysk. Może wydanie na Blue Ray będzie porządne, a jest gdzieś spis tego co pozmieniali?

ocenił(a) film na 10
Robert831231

Gdzieś na http://scream-trilogy.net/ wypowiadali się na temat zmian. Sam Wes Craven mówił, że będzie kilka scen usuniętych które prawdopodobnie zobaczymy w dodatkach DVD.

ocenił(a) film na 10
michi468

właśnie;)najbardziej mnie ciekawiłą ta scena z powieszoną dziewczyną!to ta co zostałą wrzucona przez okno;)nie było dużo scen!np.jak Kirbs pokazuje w komórce nagranie gdzie widać mordercę!Mam nadzieje ze to na dvd bedzie z tymi scenami^^

duperak3

Nie ma niestety. Kupiłem wydanie na płycie specjalnie dla wyciętych scen których na tej płycie nie ma!

ocenił(a) film na 10
h2owinx

a w internecie jest moze jakaś amerykańska wersja do pobrania czy cos takiego?

duperak3

Szukałem samych wyciętych scen ale nie znalazłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones