Scream

1 godz. 46 min.
6,7 69 793
oceny
6,7 10 69793
8 138
chce zobaczyć
7,3 10
ocen krytyków
{"rate":7.3,"count":10}
{"type":"film","id":91,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Scream-1996-91/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Krzyk
 • PowellPeralta ocenił(a) ten film na: 9

  Dość późnym wieczorkiem przełączając z kanału na kanał zobaczyłem że na tvp leci "Krzyk" właśnie , a że skoro na tvp nie ma reklam to się skusiłem po prostu taki klimat ma ten film że to jest coś niesamowitego uwielbiam patrzeć na młodą śliczną snującą się po domu Neve Campbell film jest sam w sobie oryginalny i reszta części nie odwzorowała tego co było w pierwszej części serii film wywołuje u mnie nostalgie i z resztą chyba nic dziwnego film jest kozacki jeden z najlepszych dzieł niestety już zmarłego pana W.Cravena...

 • jasiu15 ocenił(a) ten film na: 8

  PowellPeralta Film jest kozak, czuc w nim ducha lat 80! Jeden z ostatnich takich horrorow/thrillerow. Az mi sie lezka w oku kreci :)

 • ZiD0 ocenił(a) ten film na: 10

  PowellPeralta Również dobrze po latach wrócić na to forum, by kolejny raz przeczytać te same pozytywne opinie o filmie :)
  Film z racji bycia moim ulubionym slasherem odświeżam raz na parę lat. Niestety na forum nie przybywa komentarzy, zaledwie kilka na rok, ale taka już specyfika bytowania starszych tytułów na tym filmwebowym padole.
  Kurde, temat sprzed 4,5 roku, a w nim info o śmierci Wesa. Nie powiedziałbym, że to już tyle minęło... Czas leci nieubłaganie.