PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 76 955
ocen
6,8 10 1 76955
7,7 20
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Przebojowy film Wesa Cravena zaskoczył mnie pozytywną reżyserią scenariuszem i motywem filmu.Akcja bardzo trzyma w napięciu do samego końca.Według mnie druga i trzecia część trylogii nie jest tak dobra jak pierwsza pozdro

ocenił(a) film na 9
hellboy_6

Racja ale 2 i 3 tez jest OK ale 1 wymiata

ocenił(a) film na 10
Goracy

Dla mnie 4 też bardzo dobra tak jak poprzednie co muszę rzec że najsłabsza mimo tego i tak się dobrze ogląda od początku zaskakuję więc cała seria jest dobra.

ocenił(a) film na 10
Goracy

Ma film coś w sobie że od początku wciąga do końca świetny scenariusz obsada

ocenił(a) film na 10
hellboy_6

Tez mnie zaskoczył i to kilka razy

sador1991

ohoho,ale wykop ; >

hellboy_6

szczrze, po obejrzeniu pierwszej części nie mam nawet ochoty oglądać kolejnych....
postanowiłm obejrzeć wszytskie części ze względu na dopiero co wypuszczony do kin krzyk 4, ale już po kilku minutch w mojej głowie pojawiło się pytanie: co to ma być? co to w ogóle jest? czy to w ogóle jest horro/triller/komedia? takiego g**wna za przeproszenie dawno nie wiedziałam...i rozumie, że to niby klasyka (a uwielbiem stare filmy, zwłaszcza, z gatunku horror/triller) jednak krzyk jest jedną wileką pomyłką..chociażby pierwsze minuty : morderstow w kinie i nikt tego nie widzi? albo w ubikacji? strasznie nie dopracowane, nie zaskoczył mnie ani razu, nie przestraszył, po prostu jest jedną wilką klapą....

ocenił(a) film na 10
bakubakowo89

w 4 czesci podobal mnie sie tylko poczatek

bakubakowo89

To nie ta część. W pierwszej części na początku pojawia się Drew Berrymore, a scena dzieje się we willi.

BartSmith

niedomówienie, jednak w porównaniu do innych filmów tego gatunku i z mniej więcej tego roku, "Krzyk" i mam tu na myśli wszystkie części jest słaby i pozostawia wiele do życzenia, nie wspomnę, o "genialnej" 4 części tego filmu. I rozumiem, że może znaleźć rzesze fanów, jednak mnie nie powalił z nóg.

bakubakowo89

Mnie również nie.

hellboy_6

A co powiesz o 4 części? pozdro

hellboy_6

dokładnie 1 część najlepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones