PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 651
ocen
6,9 10 1 159651
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

7/10 Dobry

ocenił(a) film na 7

Choć moja przygoda z "Prince of Persia" skończyła się na dosowych wersjach tej gry (nie grałem w żadną późniejszą łącznie z najnowszą, ale to się zmieni) to tak naprawdę z filmu jestem zadowolony. Jest to fajne rozrywkowe kino z dużą ilością skakania i akrobacji głównego bohatera, a także fajnymi efektami. Myślę, że udało się ładnie przenieść na duży ekran esencję gry choć jak mówię nie wiem jak się to ma do piasków czasu bo w nie nie grałem i mam na myśli tutaj tylko stare wersje gry. Czytałem tylko zarys fabuły gry (Piasków Czasu) gdzieś w internecie. Oczywiście są zmiany w stosunku do gry (imię księcia, jego adopcja, bracia itp) ale kompletnie nie przeszkadzało mi to w odbiorze filmu. Główny bohater prócz pięknych akrobacji potrafi też nieźle słowem zarzucić więc pojedynki słowne między nim a Taminą są rewelka. Dobry humor, dobra zabawa, fajny film przygodowy. Polecam.

Ocena 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones