PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 651
ocen
6,9 10 1 159651
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Film bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

Zwłaszcza do kina. Sporo się dzieje, ładnie wygląda, aktorzy też w porządku. Mile spędzone niecałe 2 godziny. Nie ma też co się czepiać, że nie było dokładnie tak jak w grze, bo gdyby tak miałoby być to robienie filmu nie miałoby najmniejszego sensu.
Pisanie, że film syfiasty to czyste malkontenctwo. Wystarczy go porównać z innymi produkcjami typowo kinowymi (wbrew pozorom nie ma ich i nie będzie zbyt wiele w tym roku) i od razu plasuje się w ścisłej czołówce

ocenił(a) film na 9
ragis

Zapomniałem wspomnieć, że bardzo lubię wszystkie części Księcia (zwłaszcza Warrior Within) i mimo to, jako zaletę postrzegam nietrzymanie się fabuły gry i wydaje mi się, że reżyser na prawdę sporo pomysłów z Piasków czasu przeniósł.
BTW śmieszny był post kolesia, który stwierdził, iż wychował się na tej grze. Zawsze wydawało mi się, że gry i filmy służą do rozrywki, a nie wychowania (w każdym razie na pewno nie Prince of Persia)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones