PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 648
ocen
6,9 10 1 159648
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Kolejna część?

ocenił(a) film na 10

Właśnie wróciłam z kina, rzecz jasna zadowolona. Fakt, odbiega trochę od gry, ale w.g mnie na korzyść producentów.

Ciekawi mnie zaś, czy pojawi się kolejna część? I czy będzie powiązana z SoT?


p.s + pytanie SPOILER: Tamina, gdy wszystko pod koniec filmu wróciło do normy, nic nie pamiętała, tak? Tylko Dastan pamiętał co się wydarzyło? o,o

ladraqkumeia

"Ciekawi mnie zaś, czy pojawi się kolejna część? I czy będzie powiązana z SoT?"

Mam nadzieję, że tak, najlepiej, by były powiązane z SoT i oparte na Warrior Within i The Two Thrones :)


"p.s + pytanie SPOILER: Tamina, gdy wszystko pod koniec filmu wróciło do normy, nic nie pamiętała, tak? Tylko Dastan pamiętał co się wydarzyło? o,o"

Aha, właśnie tak, zupełnie jak Farah w grze ;)

ladraqkumeia

Tak, tak- Tamina nic nie pamiętała,a książe owszem. Szkoda tylko że jednak są razem, a nie tak jak w grze, każde idzie w swoją stronę i żyje dalej.

sophie15

"Szkoda tylko że jednak są razem, a nie tak jak w grze, każde idzie w swoją stronę i żyje dalej."

SPOILER

... do czasu Dwóch Tronów... :P ;D No właśnie, też mnie to trochę zdziwiło, że są razem i jeszcze na dodatek planują już małżeństwo... :P Z początku pomyślałem sobie, że to dlatego, iż twórcy nie mają zamiaru kręcić dalszych części, ale nie, nie mogliby nam tego zrobić... :P xD

ocenił(a) film na 8
Hostile

oczywiście zaraz wpadną na forum zapaleni maniacy gry, którzy będą negatywnie oceniać ten film tylko dlatego bo coś nie jest identycznie jak w filmie...

Hostile

"iż twórcy nie mają zamiaru kręcić dalszych części,"
Tylko by spróbowali! Po tak dobrej ekranizacji gry, fani na pewno będą chcieli 2 części (no bo np ja bardzo chce xD). Gorzej będzie, jeśli tą 2 część zwalą...
"... do czasu Dwóch Tronów... :P ;D"
Wiem, że do czasu dwóch tronów ;P Ale mowa tu o piaskach a nie o tronach. Bo chciałabym w 2 części zobaczyć kogoś na wzór Kaileeny...
Według mnie bardzo dobrze się stało, że film nie jest identyczny jak gra. Najważniejsze postacie są takie jak w grze, główny sens gry oddany. A to że nie było piaskowych demonów to nawet i lepiej.

ocenił(a) film na 8
ladraqkumeia

co ty gadasz właśnie film idealnie oddaje klimat gry . Fabuła jest prawie identyczna fakt zmienione imiona i jakieś pierdy ale fabuła wzięta z gry. Mi się film naprawdę podobał zdziwiłem się że taki dobry czekam na drugą część. Chociaż jak oglądałem film miałem wrażenie jakby niektóre rzeczy zaczerpnięto z Władcy pierścieni np Asasyni ścigający głownego bohatera ( czarni jeźdźcy ścigający Frodo)

Beemka

"co ty gadasz właśnie film idealnie oddaje klimat gry "

Ale nikt tu tego nie kwestionuje... ;] Fabuła jest w gruncie rzeczy oparta na tych samych podstawach, jednak sporo różni się od oryginału, więcej tu ludzkich intryg i magii, ale jak już pisałem, uważam, że jest lepsza niż ta z gry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones