PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 624
oceny
6,9 10 1 159624
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Film jest bardzo fajny ale mam co do niego kilka drobnych uwag. Najpierw zacznę od momentu w którym król załorzył zatrutą togę. Gdy palił się żywcem w normalnych warunkach byłaby taka cisza jak w kościele. Po drugie Dastan chciał pomóc ojcu zdjąć ową szatę. Został on jednak zatrzymany przez strażników. Tak od razu? Kpina. Po trzecie wydaje mi się, że reszta braci podeszła do króla dopiero po jego śmierci. Dziwne. Teraz rzeczy, które zdają się być nieprawdziwe.
Okno sali było mniej więcej na drugim piętrze a basenik miał metr głębokości. Jakim cudem skacząc do niego z okna w ogóle przeżyli? Na dodatek basen był z kafelek. Wróćmy do początku filmu. Możecie mi wytłumaczyć jak małe dziecko może skakać z jednego dachu na drugi? Jest bardzo dużo takich niedociągnięć. Dalej.. Brat Dastana sprawiał wrażenie martwego lecz nagle wstał i wbił w brzuch wroga coś ostrego. Ile można umierać? Teraz najważniesze. Czy wymienione przeze mnie rzeczy są + czy -? Otóż muszę was zdziwić. Są to i + i -. Jakto? Gdyby te "niedociągnięcia" niebyłoby poco oglądać filmu. Jeśli wszystko byłoby realistyczne film okazałby się nudny. Na szczęście tak nie jest. A co wy o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 5
Avenix

Wybacz, ale turboszczotka mówi,że gadasz pierdoły;)
czepiasz sie metrowego basenu, zachowania trojaków przy agonii króla. W filmie gdzie 90% wydarzeń, nie można logicznie wytłumaczyć!!!! LOL
A nie zaciekawiło Cię np żmiję pełzające pod piaskiem i połykające sztylety, albo że atakując święte miasto żołnierze Dastana w nocy trafiali kuszami z kilkunastu metrów idealnie w spoiny miedzy bloczkami kamiennymi?;p albo końcówki filmu gdy byli w podziemiach i jeden fałszywy ruch bohater sprawiał, że cała podłoga się zawalała!!! Nie analizowałeś tego jaki genialny inzynier zaprojektował taką posadzke;>??? albo tego ,że przez tyle lat nie upadł tam zaden odłamek z sufitu i nie zawalił wszystkiego?
Wybacz ironie, ale nie wytrzymałem. Zakładam, żeś młody i stąd takie pierdoły. Czy na +? ten film to bajka i tak trzeba do niego podejść!!!

ocenił(a) film na 7
turboszczotka5

Z doświadczenia wiem, że próba wytłumaczenia bezsensu takiego myślenia jest skazana na porażkę. Sam usiłowałem kiedyś tłumaczyć niektórym, że Matrix/przyczajony tygrys/Gwiezdne wojny nie są głupie "bo skaczą na 10 metrów" i to nie daje im prawa do bycia niespójnymi fabularnie.

ocenił(a) film na 5
kosobi

No zobaczymy:) Ja wierzę,że trzeba nawracać ludzi. Może autor tematu chwile się nad tym zastanowi!! ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones