PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 651
ocen
6,9 10 1 159651
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Repertuar w kinach

ocenił(a) film na 9

Jak na razie w kinach w dniu premiery jest tylko jedna godzina na którą można się wybrać na "Księcia Persji". I to 00:01!!
Chciałabym iść na ten film w dniu premiery. Mam nadzieję, że będą jeszcze jakieś inne godziny seansu do wyboru.
A co z wami? Wybralibyście się na tą 00:01 do kina?

Smilex

Ja ide z paczką na tą północną premiere, a jak. Teraz już się ni moge doczekać filmu, więc godzina mi nie straszna.

ocenił(a) film na 9
szaman_ss

Hah, ja też bym poszła. Ale nikt nie chce iść o tej godzinie ;P

ocenił(a) film na 8
Smilex

ja pójde z Tobą :) hehe


za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 6
Smilex

Ja bym chętnie poszła na 00:01 gdyby nie fakt, że nie mieszkam w mieście, w którym jest kino. Ale kiedy pojawi się repertuar w Kielcach na godziny późniejsze np. 13 to od razu zamawiam bilety i jadę by go obejrzeć z siostrą.

PS. Smilex - fajna fotka ;) Uwielbiam Jake'a!

Smilex

Jak na razie jestem pod wrażeniem trailera (mam nadzieję, że nie były to wszystkie najlepsze sceny z filmu, bo się podłamię niesamowicie :-P aczkolwiek nadzieja jeszcze nie umarła i może to dobry filmek będzie :-D) Nawet ta godzina nie jest jakaś przerażająca! :-D Tak wiec kto wie, może i ja się wybiorę na tą północną premierę ;-)

ocenił(a) film na 9
Smilex

są inne godziny seansu ;D a już się bałam. ja niestety o północy nie mogę iść do kina, ale za to wybieram się na godzinę 17 ;D

Smilex

No i w rezultacie nie poszłam na 0:01, ale i tak wybiorę się na któryś z seansów przyszłego tygodnia :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones