PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 624
oceny
6,9 10 1 159624
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Super!

ocenił(a) film na 8

Super film jeden z moich ulubionych 10/10. A jak wu uważacie piszcie!

ocenił(a) film na 8
olekzb

świetna przygoda:) Jeśli lubisz wartka akcję i wpleciony w to dobry humor to trzeba iść do kina!:) Mnie osobiście bardzo się podobał. Zdecydowanie warto wydać na bilet i świetnie się bawić. Polecam

olekzb

Ja miałem lepiej. Dostałem na to darmowe bilety! Na początku były jednak problemy, gdyż leciało bez napisów. W połowie filmu wszystko wyłączyli i po 15 minutach włączyli od nowa. Szczęście, że z napisami.
Film bardzo mi się podobał. Było w nim dużo akcji, magii oraz wojen. Wszystko tworzyło spójną całość. Jedyne zastrzerzenie jakie mam to takie, że bracia za szybko uwierzyli, że ich stryj zabił ich ojca. Przecież to katastroficzna wiadomość. Jak Dastan może zwalać zabicie króla na swojego wujka? A oni szybko połknęli haczyk, za szybko. Ja był w to tak szybko nie uwierzył. Może to źle?

Film oceniam na 9.5/10 Czegoś tam jeszcze zabrakło.

ocenił(a) film na 9
Avenix

osobiście nigdy nie grałam w Księcia Persji i szłam do kina troszkę niepewna tego co tam zobaczę. powodem była ekranizacja innej gry - Max Payne'a, która - wg mnie - była mierna. natomiast Książę Persji mile mnie zaskoczył. Uważam, że film był dobrze nakręcony, muzyka super, a sam Książę Dastan... [to tak z damskiego punktu widzenia ; )]
polecam ten film każdemu, kto lubi dramatyczne i momentami komediowe historie ; )

użytkownik usunięty
yourdementor

jak dla mnie gra oczywiście jest lepsza jednak film zasługuje na mocną ósemkę , podobał mi się. Jake idealnie pasuje do tej roli (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones