PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 681
ocen
6,9 10 1 159681
5,2 15
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Miejmy nadzieję że będzie tak samo klimatowy jak Piraci ;]

czarrrna_bila

Będzie. Słyszałem, że zamontowali nawet klimatyzację specjalnie na dni
seansów w kinach.

czarrrna_bila

I premiera w piątek w moje urodziny :D Hm, ale nie wiadomo czy pójdę, bo kasę potrzebuję na nowe mp3 :/
Cóż, najwyżej kiedyś się oglądnie wersję tradycyjną :)

Tylko pamiętajcie, że klimat nie jest piracki. W "Księcia Persji" nie grałam, ale słyszałam sporo o tj serii gier. "Assasssin's Creed" mi to bardziej przypomina-skrzyżowanie "Księcia Persji" z "Assassin's Creed", gdyż nawet sceny w zwiastunie są żywcem wyjęte zarówno z serii gier o księciu Persji jak i z "Assassin's Creed" np. skok z wieży (AC, choć KP też) i bieganie wbrew grawitacji po murach (KP) :)

Szykuje się przebój :D

czarrrna_bila

Z tgo co widziałem w reklamach to wydaje sie że film będzie może nawet lepszy od piratów

czarrrna_bila

Ja tam nigdy w to nie grałam ;] a klimat trochę jakby z Alladyna :D:D:D ale racja nie będę się nastawiać, bo ostatnio można się nieźle rozczarować większością filmów. Zobaczy się 21 :)

ocenił(a) film na 9
czarrrna_bila

Z niecierpliwością wyczekuję premiery...zobaczymy jak się reżyser spisał

czarrrna_bila

Dajcie znać czy warto iść na ten film w 3D, Dzięki.

Ps. Starcie Tytanów 3D, totalna klapa jeśli chodzi o efekt 3D, gdyby nie rozmazane napisy to bym oglądał film bez okularów.

czarrrna_bila

wątpie ale warto obejrzeć gdyż fabuła wydaje sie lepsza ale klmat wydaje sie jak w tamtych czasach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones