PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 679
ocen
6,9 10 1 159679
5,2 15
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

miłe rozczarowanie:)

ocenił(a) film na 9

Wczoraj byłam na tym filmie w kinie i muszę się przyznać, że się miło rozczarowałam. Ale to pewnie dlatego, że po przeczytaniu niektórych opinii nie byłam do niego zbyt dobrze nastawiona. Poszłam z ciekawości (w dzieciństwie trochę grałam w pierwsze wersje gry) oraz dla zabicia czasu. Poszłam z nastawieniem, że jak coś to oglądnę sobie coś lekkiego na odstresowanie. I...po seansie wyszłam oczarowana, Bajkowy klimat, miłość taka w sam raz, nie za bardzo wyeksponowana, sceny walki w sam raz ( szczerze spodziewałam się ich dużo więcej)....no i sam książę...myślę, że Jake Gyllenhaal w tej roli dał radę. Postać księcia - początkowo trochę lekkoducha wyszła mu świetnie (kolejne miłe rozczarowanie:), wcześniej aktor grał w zupełnie innych typach ról, ale jak widać czasami warto coś zmienić:)) ), mieczem machał też niezgorzej;) . No i film nawet posiadał morał, a anwet kilka. Ogólnie to wszystko + bardzo dobra muzyką w tle.-dla mnie 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones