PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 624
oceny
6,9 10 1 159624
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

wypierd@lac

ocenił(a) film na 7

ee krytycy zachowajcie te glupie uwagi na temat tego filmu dla siebie, po co psuc opinie? Ten film został stworzony dla fanów gry i moim zdaniem wyszedl nie najgorzej .

ocenił(a) film na 7
czarkens3

Film nie został stworzony dla fanów gry, on tylko na niej bazuje. Natomiast najprawdziwszymi czystymi kretynami są ci, którzy zarzucają mu niezgodność z fabułą piasków czasu. Ręce opadają.

kosobi

@kosobi zgadzam się w 100 %

ocenił(a) film na 7
czarkens3

Nie jestem fanką gry, ale i tak do kina się wybieram, a potem jak zawsze - wprost na filmweb dodać opinię ;)

Ale piszę w innej sprawie...Czy ktoś może mi podać tytuł filmu, bodajże duńskiej produkcji, w którym była przedstawiona historia chłopaka, który nadużywał przemocy i potem znalazł się w takiej szkole, gdzie musiał się dobrze zachowywać, to znaczy stronić od przemocy. A inni uczniowie go prowokowali. Coś mi się kojarzy tytuł filmu 'Zły' czy coś takiego, ale nie mogę nigdzie wygooglować.

Przepraszam, że nie na temat, ale Książę Persji to gorący wątek i mam nadzieję szybko dostać odpowiedź ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones