PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227977}

Księżniczka i cesarz

Jodhaa Akbar
7,7 4,3 tys. ocen
7,7 10 1 4348
Księżniczka i cesarz
powrót do forum filmu Księżniczka i cesarz

Film zachwyca ferią barw, strojami, muzyką, zdjęciami, ale to wszystko.
Sceny walk są beznadziejne. Sztuczne, mało realne. Ale pal licho sceny walk- to dałoby się przeżyć, ale pojedynek Akbara i Jodhy też kiepski.Nie wygląda na to, by walczyli "naprawdę", ale jakby dzieci dostały pierwszy raz miecze (czy szable? Nie wiem, co to jest- nie znam się dobrze na broni białej) i przeganiały się z jednego kąta w drugi.

Co do fabuły- może być, ale nie zachwyciła mnie. Miałam nadzieję, czytając opisy, że Akbar rzeczywiście będzie próbował zdobyć serce Jodhy, tymczasem czai się za firankami, podgląda i nic nie robi.
To oczywiście nie zmienia faktu, że film jest dobry, ale jak w temacie- nie powalił mnie.

ocenił(a) film na 8
valkiria

Zgadzam się z tobą w zupełności. Po obejrzeniu trailera spodziewałam się czegoś lepszego, bardziej rozbudowanych i przekonujących scen walki. Zawiodłam się bardzo. Niestety jest to banalny film o miłości. Rekompensatę stanowią rzeczywiście stroje, barwne ujęcia i muzyka- ta zawsze mnie zachwyca w bollywoodzkich produkcjach ;)

ocenił(a) film na 4
valkiria

Niestety ale też muszę się zgodzić. Oczekiwałam czegoś bardziej...porywającego, a tymczasem momentami film był nudny i faktycznie dało się wyczuć atmosferę sztuczności. A i owszem ścieżka dźwiękowa niczego sobie. Jednak chyba mimo wszystko gdyby nie rola H.Roshana nie wiem czy dotrwałabym do końca ;)