PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32376}

Księżniczka i wojownik

Der Krieger und die Kaiserin
7,5 2 871
ocen
7,5 10 1 2871
Księżniczka i wojownik
powrót do forum filmu Księżniczka i wojownik

obejrzałam wczoraj (8.XI) w "Kocham kino". Film jest trudny, niektórych scen wolalabym nie widziec ale jest tym samym bardzo prawdziwy. Niewątpliwy plus filmu to piekne zdjęcia w bajkowym klimacie i znakomite kreacje głównych bohaterów, także oryginalny scenariusz. Zdecydowanie polecam!

malva

też udało mi się go wczoraj obejrzeć:)film faktycznie jest nie dla wszystkich widzów.amatorzy amerykańskich superprodukcji raczej nie znajdą tu nic ciekawego.daje bardzo dużo do myślenia i według mnie jest jednym z lepszych jakie zostały nakręcone przez tego reżysera.przesłanie podobne do tego z filmu Biegnij lola biegnij.

ocenił(a) film na 10
Soczek_3

Do Soczka: rzeczywiście film duzo lepszy od niejednej amerykańskiej superprodukcji. Po obejerzeniu go stwierdziłam ze chyba powinnam oglądać wiecej kina europejskiego, jest blizsze naszym realiom. Film rzeczywiście urzekający. Scenapod ciężarówką była niesamowita i zrobila na mnie duze wrażenie. Jak ten facet pieknie plakał...

malva

masz racje,scena pod ciężarówka była rewelacyjna.całkowity brak dialogu i doskonałe porozumienie.dobre było zbliżenie na oczy w tym momencie,widac było przepływ mysli pomiędzy nimi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones