PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725}

Kto zabił ciotkę Cookie?

Cookie's Fortune
6,7 4 333
oceny
6,7 10 1 4333
6,8 10
ocen krytyków
Kto zabił ciotkę Cookie
powrót do forum filmu Kto zabił ciotkę Cookie?

Tłumaczenie tytułu

ocenił(a) film na 8

Film jest świetny, ale polski tytuł to porażka. "Kto zabił ciotkę Cookie?" jest ze znakiem zapytania, choć od początku wiemy, że popełniła samobójstwo. Tytuł wprowadza w błąd, że film jest klasycznym kryminałem. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, iż żadnej zagadki nie ma. Nastawiłem się na główkowanie kto jest mordercą, a tu zonk! Na szczęście film miło mnie rozczarował, gdyż jest naprawdę dobry.

użytkownik usunięty
lew890

kolosalny spojler:) Idiotko!!

otóż nie kolosalny, skoro dowiadujemy się o tym na początku filmu...Swoją drogą tłumaczenie tytułu jak w wiekszości przypadków idiotyczne

ocenił(a) film na 8

Spoiler? Kolosalny? Wnioskować o myślach samobójczych Cookie można po dziesięciu minutach filmu. Swoją drogą bardzo dobry film. Śmiałam się i płakałam na przemian...

lew890

To nie jest tłumaczenie tytułu tylko polski tytuł. Tytułów się nie tłumaczy tylko nadaje.

lew890

Heh, moim zdaniem tytuł jest dobry. Ciotka popełniła samobójstwo, o czym dowiadujemy się na początku filmu, ale za tym kryje się coś głębiej. Bo okazuje się, że można kogos zabic nie nie używając noża czy pistoletu. Kobita cierpiała na depreche, bo czuła się samotna a nikt z bliskich jej nie odwiedzał tylko ten murzyn, który miał drobne zatarczki z prawem i był głównym podejrzanym o morderstwo bo jako jedyny odwiedzał babke. Kto zabił ciotke Cookie? to pytanie postawione jest przed widzem, który w końcu dojdzie do wniosku, że bohaterke zabiła obojętność ludzi. A film jest wspaniały, moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones