PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 831
ocen
5,0 10 1 26831
2,0 5
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

Film momentami glupkowaty ale mial swietny klimat tajemnicy i takiego napiecia plynancego z
ekranu - chcialo sie go ogladac. Ode mnie 7/10 + za Cage'a.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kowal1528

Dzięki za spoiler.
Obyś zgnił w piekle.

ocenił(a) film na 7
Goras96

Napisałem "tajemniczy" po to by nie spoilerować i nie psuć komuś filmu :)
Ktoś kto nie oglądał filmu nie może wiedzieć o kogo chodziło.

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Co nie zmienia faktu, że po 20minutach już każdy kto przeczytał twój komentarz bedzie wiedział o kogo chodzi, więc masz bardzo dziwne metody nie psucia filmu..

ocenił(a) film na 7
Wisnius88

Trochę za wprost napisałem tamtego komenta i żałuje. Ale powinna byc opcja edycji napisanego tekstu czy chociaż dodanie, że może to być spoiler. Jak napisałem posta to chciałem zedytować ale nie było opcji, pisałem o poprawienie posta i widzę też się nie doczekałem.
Szkoda, że zjebałem dobry film komuś, ale na błędach się uczy.

użytkownik usunięty
Goras96

Jakbyś uważnie przeczytał, to byś zauważył przed wejściem do tego tematu że zawiera spoilery. :]

Co do filmu, jak go pierwszy raz obejrzałem wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Wczoraj obejrzałem początek na Polsacie, ale nie chciało mi się dotrwać do końca, skoro znam zakończenie. Film mi się podoba, aktorzy nie są oczywiście jacyś fenomenalni, ale dobrze odegrali swoje role. Zgadzam się absolutnie z autorem tej dyskusji. Ocena 7/10 w pełni zasłużona.

Czarli_3

Może mi ktoś wyjaśnić co było w tym worku (z którego coś kopało) na samym początku filmu?

ocenił(a) film na 1
Mattajus

Ławica mintajów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones