PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685344}

Black Butler

Kuroshitsuji
6,1 2 095
ocen
6,1 10 1 2095
Kuroshitsuji
powrót do forum filmu Kuroshitsuji

Jak spojrzę na Sebastiana to poprostu wybucham niekontrolowanym śmiechem! On jest podobny do niego jak Jola
Rutowicz do Sashy Grey (beznadziejne porównanie wiem :D ). Jak dla mnie wybrali beznadziejną obsadę. Powinni
zatrudnić Yūyę Matsushitę ;) Idealnie grał w musicalu i jestem pewna że genialnie wypadłby na wielkim ekranie ;) Mam
nadzieję że film będzie puszczany w polskich kinach, muszę pójść i go obejrzeć :3

ocenił(a) film na 5
FredziaPL

Ciel nie wiele lepszy :p Z anime ma chyba tylko opaskę na oku i laskę. Generalnie obsada to jakaś tragedia, boję się pomyśleć jak będzie wyglądał Grell xD

ocenił(a) film na 9
pawelecki96

Haha xD. Właśnie - Grell. A co dopiero Undertaker. Chociaż podobno cała akcja dzieje się w zupełnie innym świecie i czasie. Nie wiem, o co biega, ale dobra. I nawet postacie mają być zmienione (rzekomo mamy tu mieć do czynienia z jakimś romansem). A co do polskich kin, to wątpię, że będzie u nas. Skoro niemieckich filmów raczej u nas w kinach nie puszczają, to co dopiero japońskie ;/

ocenił(a) film na 5
ILoveRock23

Nie wiem, czy w tym przypadku jest czego żałować :) Zawsze zostaje seans w necie, jak jacyś zdolni tłumacze przełożą film "na nasze". Sądząc po znanych informacjach to widzę, że film będzie luźno powiązany z anime/mangą. Wezmą pewnie te ważniejsze rzeczy typu pakt Ciela z Sebastianem, a resztę zrobią jak chcą. A z romansem mieliśmy już do czynienia w anime, więc żadna nowość ;) Chociaż to był jednoosobowy romans, bo Sebastian uczuć Grella raczej nie odwzajemniał xD

ocenił(a) film na 9
pawelecki96

Romans będzie się tu przewijał między sercem Sebastiana, a głównej bohaterki ;). Ciekawe, co z tego wyjdzie? Zapewne będzie luźno powiązany z anime/mangą, bo jak mówisz: samo zawarcie paktu jest tutaj kluczową fabułą, ale wychodzi na to, że tym razem to jakaś panienka skusiła się by oddać Sebastianowi duszę :).

pawelecki96

Hej, musze wam coś powiedzieć
Akcja dzieje się bardzo długo po zakończeniu anime
To nie jest Ciel, to jest dziewczyna która odziedziczyła Funtom Corporation i ma ona pakt z Sebastianem tak samo jak Ciel miał.
Dziewczyna podobno nazywa sie Shiori.
Poza tym moim zdaniem Sebastian jest świetny. Idealnie odwzorowany jak mógłby wyglądać u nas w świecie rzeczywistym. Nikt normalny przeciez nie ma możliwości mieć z włosów tych "kosmyków" o których tu mówicie.
Mi sie bardzo spodobał, jest naturalny a jednak widać taki duży dystans. Coś świetnego.
Fajnie ,że mieli inny na niego pomysł zamiast po prostu zżynać z mangi, Bardzo czekam na ta produkcje, mimo iż nie pasuje mi ta laska zamiast Ciela.

Jesli ktoś chce musical po polsku to za kilka dni będzie on na moim koncie na YT "PolishCosplayClub"
Tłumaczone przeze mnie i Akirę. (z kanału)

Yuukiteru0

po zakończeniu mangi*
gomenasai

FredziaPL

Co oni zrobili z Sebastianem tu wygląda całkiem inaczej niż w anime. Może Greil będzie wyglądał tak jak powinien wyglądać. A na film czekam :D

ocenił(a) film na 8
FredziaPL

Włosy chociaż mogli mu "zrobić na żel" xD żeby miał te osobne kosmyki czy jak to nazwać. A facet który go gra przypomina mi Michaela Jacksona, nie wiem czemu, ale źle dobrali postacie :/ Nawet cosplay'e są bardziej dopracowane niż postacie w owym filmie :D

MeganCM

Ja to czarno widzę :-) ani Sebastian ani Ciel nie są podobni ni do mangi nie do anime , fil bym obejrzała , tylko się boje :-) rozczarowań he he , nie ma to jak ekranizacja Death Note , gdyby im wyszedł w połowie tak dobrze to byłoby już coś , widziałam zapowiedz , nie jestem zachwycona , znajdziecie ją na stronie http://nyanyan.it//tag.php?tag=kuroshitsuji , kto ciekawy :-)

ocenił(a) film na 8
Angel1972

Ja już dawno widziałam zwiastun, strasznie to wygląda :D Co jak co ale ja teraz oglądam musical, szkoda, ze nie po polsku, ale to wciągające XD Jak ktoś ma po polsku CAŁY musical to proszę o link :D

MeganCM

jest na You Tube ale tylko z polskimi napisami , jednak serio wolę mangę i anime , a w roli Sebastiana do filmu najlepiej by się nadawała chyba tylko sama Yana Toboso , :-)

MeganCM

ps, i masz rację , wiele cospla'y jest bardziej podobnych !

MeganCM

Hej, ja tlumacze musical i będzie on niedługo cały na moim kanale "PolishCosplayClub" na youtube
poza tym są też moje i Akiry cosplaye, więc serdecznie zapraszam.
Cały musical niebawem się pojawi.
W ciągu tego tygodnia.

ocenił(a) film na 8
Yuukiteru0

Oooo!! Dzięki, fajnie :D Dam suba, żeby być na bieżąco xD Czekam, ponieważ jedna dziewczyna ma ale, nie mogęsię połapać i poza tym nie ma chyba całego musicalu, a więc, jeszcze raz czekam XD

MeganCM

Najpierw wstawię 2 musical (bo po prostu jest mi bliższy serca)
a dopiero potem ten pierwszy.
Skoro dałaś suba może po prostu reszte rozmowy dokończymy w prywatnych wiadomościach na YouTube.
Szczerze nawet nie spodziewałem się ,ze tak szybko odpiszesz.

ocenił(a) film na 8
Yuukiteru0

Ok :)) Właśnie zdążyłam napisać komentarz kiedy będzie pierwszy musical a teraz przeczytałam twoją odpowiedź ;D Jakbyś coś chciał to na YouTube jestem ThwYupi2000 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones