Film

Legend of the Boneknapper Dragon

2010 16 min.
7,2 2 096
ocen
7,2 10 1 2096
659
chce zobaczyć
{"id":"603487","linkUrl":"/film/Legenda+o+Smoku+Gnatochrupie-2010-603487","alt":"Legenda o Smoku Gnatochrupie","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/34/87/603487/7362714.2.jpg"}
Pyskacz jest prześladowany przez legendarnego smoka, ale nikt w to nie wierzy. W końcu stary wiking wraz z przyjaciółmi wyrusza, by zapolować na gada.

Kiedy dom Pyskacza zostaje spalony, stary wiking twierdzi, że to sprawka legendarnego kościanego smoka. Jednak mieszkańcy wioski mu nie wierzą, ponieważ oprócz niego nikt nigdy nie widział tego gada. W końcu Pyskacz postanawia upolować prześladującą go bestię, a Czkawka i przyjaciele wyruszają z nim, by dopilnować jego bezpiecznego Kiedy dom Pyskacza zostaje spalony, stary wiking twierdzi, że to sprawka legendarnego kościanego smoka. Jednak mieszkańcy wioski mu nie wierzą, ponieważ oprócz niego nikt nigdy nie widział tego gada. W końcu Pyskacz postanawia upolować prześladującą go bestię, a Czkawka i przyjaciele wyruszają z nim, by dopilnować jego bezpiecznego powrotu. Podczas morskiej podróży, Pyskacz opowiada dzieciom historię swojej rywalizacji ze smokiem, która z każdą chwilą robi się coraz bardziej nieprawdopodobna. Gdy rozbijają się na smoczej wyspie, wychodzi na jaw prawda o legendarnym smoku.

na podstawie
studio
DreamWorks Animation (produkcja)
inne tytuły
Smok, aby zaryczeć potrzebuje kawałka kości włożonego w klatkę piersiową. Pomimo tego bestia zaczyna wydawać głos zanim Pyskacz przekazuje mu kość.
Po przybyciu na wyspę Czkawka ubrany jest w futrzaną kamizelkę. Jednak wcześniej w scenie, gdy leci na Gnatochrupie wyraźnie widać, że kamizelka jest zupełnie inna.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.