PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 192
oceny
5,9 10 1 92192
4,3 33
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Kiedyś założyłem podobny temat dla "Batman vs. Superman". Teraz przyszedł czas by "Justice League" miał oddzielny temat. Wiem, że do rozpaprzcie właściwych prac nad filmem jeszcze szmat czasu, ale mimo wszystko dobrze by było gdyby każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu. Przez ten czas wszystko może się zdarzyć. Historia prac nad "Justice League" to istna droga przez mękę (zwłaszcza dla fanów), ale bądźmy dobrej myśli. No to zaczynamy:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
ZACK SNYDER REŻYSEREM "J U S T I C E L E A G U E"!!!

Zaczęło się. The Wall Street Journal poinformowało o oficjalnej informacji przekazanej przez Grega Silvermana, pracownika Warner Bros. Zack Snyder wyreżyseruje „Justice League”, film, który zbierze słynną grupę superbohaterów DC Comics i będzie kolejnym po nie zatytułowanym jeszcze sequelu „Man of Steel” projektem budującym wspólne, kinowe uniwersum.

Potwierdzonymi bohaterami są póki co Batman, Superman i Wonder Woman, lecz niedawno dowiedzieliśmy się też o Rayu Fisherze, który wcieli się w Cyborga.

Warner Bros. chce także wprowadzić solowy film z Wonder Woman. Wg. firmy świat jest gotowy na tą bohaterkę – czekają tylko na odpowiedni scenariusz.

Ponadto, Borys Kit z Hollywood Reporter donosi, że sequel „Man of Steel” oraz „Justice League” ma być kręcony jednocześnie. Ten drugi ma zostać ogłoszony podczas Comic-Conu w San Diego i mieć premierę już w 2017 roku.

Źródło [ http://www.batcave.com.pl/2014/04/zack-snyder-oficjalnie-rezyserem-justice-leagu e/ ].

Komentarz własny:
Jak dla mnie wybór Zacka Snydera na reżysera „Justice League” to nihil novi. Już kiedyś pojawiały się przesłanki, ze jeśli „Człowiek ze Stali” odniesie sukces, Snyder może usiąść w fotelu reżysera. Snyder się dostało za chociażby za sceny zniszczenia Metropolis i inne takie tam, z tyłka wyciągnięte bzdety. Ja bym bardziej za coś takiego winiłbym Davida S. Goyera i jego „goyerki” w scenariuszu. Ale no cóż, nie jestem wielkim krytykiem jak ci branżowych pism lub portali, którym się płaci za pilnują, czy Superman ściąga kotki z drzewa, czy będzie miał on za krótki loczek, lub czy Ben Affleck będzie (broń Cię Panie Boże) za bardzo odstępował od swoich najważniejszych ról w „Gigli” i „Daredevil” i tak dalej, i tak dalej.

Zack ma u mnie kredyt zaufania, gorzej z Goyerem. Scenarzystą „Batman vs. Superman” został w miejcie Goyera laureat Oscara - Chris Terrio. Czy on okaże się lepszym scenarzystą niż Goyer, to przekonamy się w 2016. Wierzę, że gość również przejmie „Justice League”. Na prawdę nie chcę więcej „goyerków”.

ocenił(a) film na 3
superxxx

Nową obsade? Affleck został droga głosowania najlepszym Batkiem w historii eięc wątpliwe :P

superxxx

http://naekranie.pl/aktualnosci/informacja-o-czarnym-charakterze-w-justice-leagu e-part-one-836087

Nie wierzę w to. Będzie Darkseid i już.

thorin3

Będzie Darkseid, ale nie w JL part 1. Ja jestem za tym, żeby w pierwszym filmie Liga walczyła z kimś innym. Darkseid to musi być wielki finał. Wiem, że zapowiedzieli dwa filmy o JL, ale walkę z Darkseidem dałbym w... 3 trzecim filmie o Lidze.

thorin3

Ja w to wierzę. W koncu będą walczyć z zagrożeniem, "którym grozi zniszczenie ludzkości na Ziemi, a nie zniszczenie galaktyki".

Darksaida bym dał w Part 2, a nawet w trójce.

Hest szansa że JL będzie dobrą kopią Avengers

ocenił(a) film na 3
LordVader345

Ja to bym w ogóle dał w pierwszym Atalntydów, drugim Brainiaca (duże nawiązania do Darkseida) i na Part 3 władcę Apokalips, ale znając życie zobaczymy go już w 2017.

Kuba_Marciniak

Darksaida zobaczymy w końcówce JL part 1. Oby pojawił się Legion Zagłady w filmie

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

No i się zaczyna. Dzięki Zack. Przez Ciebie już WB zmienia plany filmowe na najbliższe lata - bez zaskoczenia, będzie ich mniej niż zakładano. Trzeba być faktycznie Zackiem Snyderem by tak dać dupy w boxofficie mając Batmana i Supermana w filmie... Boże... Im więcej czytam tego typu informacji i myślę o tym uniwersum tym bardziej chcę by WB całkowicie odsunęło Snydera od tego uniwersum. Każdy fan DC Ci dziękuje, że je stworzyłeś ale nie umiesz tego prowadzić dalej. Już nie mogę się doczekać jak dostanę informację, że Shazam został całkowicie wykasowany a Justice League Dark zostało przesunięte na nieznany termin.

[ http://www.comicbookmovie.com/batman_vs_superman/apparently-warner-bros-plans-to -release-fewer-movies-after-a133129 ]

Tomas505

. . . . . . . . chill. THR podaje, że premiera Wonder Woman została przyspieszona- 2 czerwca. A poza tym WB zaklepał dwie nowe daty dla dwóch nowych filmów z uniwersum DC! http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/warner-bros-pushes-jungle-book-8813 53 Komentarz Własny: Jedna z dat to powinien być Batman. Ben musisz!

ocenił(a) film na 6
matias_7

Dziwna sytuacja.. no ale ok :P Z pewnością jeden film to Batman. Drugi to może Justice League Dark albo Blue Beetle, ewentualnie solowy film o Supermanie.

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Kurde... znów o czymś pisze i coś dostaje WTF? Niedawno pisałem, że nie ma Gordona w DC i w tym samym dniu czy w następnym podali, że Simmon go zagra. 10 min temu narzekałem na Snydera, że będzie mniej filmów a tutaj przyspieszają premierę Wonder Woman i zapowiadają dwa nowe filmy... Chyba faktycznie Warner Bros czyta moje posty na filmwebie.

Tomas505

No bo będzie mniej filmów. Mają skupić się na tych swoich uniwersach/potencjalnych dochodowych markach: Lego, spin-offy Pottera i DC.

Niestety mnie to bardziej martwi, niż cieszy. Co prawda już od dłuższego czasu uważałem, że WB kręci zdecydowanie za dużo filmów i marnuje $$$ na średniaki lu szajs (np. Pan czy nowy film Wachowskich..), no ale teraz to (niezapowiedziany) sequel Mad Maxa wydaje się mało realny....

Tomas505

Czyli wychodzi na to, że 3 filmy od DC w 2018 i w 2019 ;D Tylko trochę Andy Serkis nie pocieszony, bo mu Księgę Dżungli przesunęli..

ocenił(a) film na 6
matias_7

Obstawiam, że w 2020 wyjdą też 3 filmy.

ocenił(a) film na 5
Tomas505

Będzie solowy film z Batsem? oO

matias_7

Z przesunięciem Wonder Woman to było do przewidzenia ponieważ mielibyśmy kolizję dwóch premier z Transformers 5

Ale nie czaję czegoś. Jak to jest że Disney i Warner Bros będą robić Księgę Dżungli ? Obie wytwórnie mają prawa do tego tytułu ? Ktoś obeznany w temacie ?

Luke87

Jeśli dobrze myślę, to Księga Dżungli jest w tzw. domenie publicznej. Nikt nie ma do niej praw, więc każde studio może zabrać się za adaptację/ekranizację. Podobnie było z "Panem".

W tym akurat przypadku należy jeszcze zauważyć, że Disneyowska wersja, w dużej mierze, jest aktorskim remake'iem ich animacji. Natomiast wersja WB to ponoć kolejna adaptacja książki.

ash_williams85

Martwi mnie ten film :/ Przed premierą BvS byłem zachwycony i nie mogłem się doczekać ale teraz ? O ile BvS moje oczekiwania spełnił w 100% o tyle nie da rady ukryć jednej z największych porażek studia WB pod względem finansowym. Przed premierą byłem niemal pewien że BvS podejdzie pod $1,5B i zaatakuje 5 miejsce w światowym Box Office. O ile dzień otwarcia pokazał że ten film miał potencjał by tego dokonać o tyle z biegiem czasu negatywne recenzje złamały te plany. Teraz obawiam się że przy obecnych spadkach nie dociągnie nawet do $1B a i $900M trzeba będzie uważać za sukces. Zaczynam się zastanawiać czy Zack Snyder to odpowiednia osoba do poprowadzenia tego projektu :/ Pokładam ogromne nadzieje w tym filmie ale przykro mi będzie jeśli moje ulubione postacie z komiksów znów dostaną takie "lanie" niezależnie od tego czy mi się film spodoba czy nie:/ Mam po cichu nadzieję że może jeszcze ktoś zdąży zastąpić Snyder'a. Ja osobiście nic do niego nie mam ale krytycy za nim nie przepadają i jakoś nie wydaje mi się że nagle to się zmieni. Tu chodzi o najważniejszy film całego DCEU i czasem trzeba coś poświęcić by odnieść sukces.

Oczywiście niezależnie kto poprowadzi ten projekt będę życzył mu jak najlepiej ale wydaje mi się że WB musi to wszystko jeszcze raz przemyśleć

ocenił(a) film na 6
Luke87

Niestety raczej za późno już na zmiany... Zdjęcia mają ruszyć 11 kwietnia. Mimo, że też go lubię to jednak chciałbym zobaczyć kogoś innego na stołku reżysera. Taki J.J. Abrams byłby odpowiedni. Na dodatek jak dobrze pamiętam to niczym się teraz nie zajmuje. Chociaż z drugiej strony robił ostatnio film dla Disneya więc nie wiem jak tam działają te kontrakty :(

Tomas505

J.J.Abrams chyba nie jest najlepszym pomysłem, sam nie wiem kto mógłby to zrobić ale już chyba wolałbym Affleckowi dać szansę

ocenił(a) film na 6
Luke87

Dlaczego nie? Jego filmy są śliczne. Świetnie prowadzi bohaterów(w przeciwieństwie do Snydera). Akurat w Justice League najważniejsi będą BOHATEROWIE a to jest to w czym Snyder jest najgorszy. Koleś jest wolny, na miejscu WB zrobiłbym wszystko by wyreżyserował coś dla DC, dodatkowo wywaliłbym Snydera i jego żonkę na czele. J.J. Abrams przynajmniej nie ośmieszył takiej marki jak to zrobił Zack Snyder. Im bardziej myślę o BvS tym bardziej mnie wku*wia... serio. Miałem iść drugi raz ale raczej się nie wybiorę. Poczekam chyba na ostateczną wersję reżyserką na bluray. Niech tylko tam zobaczę problemy z montażem itp...

ocenił(a) film na 6
Tomas505

A to co zrobił Snyder na końcu BvS to jest kurva niepojęte. Dlaczego Warner Bros pozwoliło mu na taki ruch? Takie coś powinno się zdarzyć o wiele później. Śmierć Supermana w BvS przychodzi prawie bez emocji. Gdy Superman ginie w komiksie The Death of Superman jest to wielkie wydarzenie, ponieważ ta postać działała przez tyle lat, była przede wszystkim ukształtowana. Superman w BvS jest prawie taki sam jak w Man of Steel. Prawie w ogóle nie rozwinęli tej postaci. Śmierć Supermana powinna być później, w jakimś finalnym akcie np w walce z Darkseidem gdy wszyscy leżą pokonani a Superman jako jedyny wstaje i poświęca się dla dobra ludzkości. To by było coś pięknego i na dodatek pogrzeb by wyglądał inaczej czyli po prostu lepiej. Gdy o tym myślę, to mnie ch** strzela. To idealny przykład na to, że Snyder po prostu nie czuje ,,bluesa". On inspiruje się bardzo komiksami ale nie wie, że takie wydarzenia były bardzo emocjonalne, ponieważ te postacie istniały już przez wiele lat i były bardziej rozbudowane. A Snyder bierze takie motywy i wsadza je na samym początku uniwersum. Brak mi słów.

Tomas505

Akurat to czemu go zabili jest logiczne. Chcieli "wyeliminować" na moment najpotężniejszą postać, żeby Batman sam zaczął zbierać JL, która wypełni lukę po Supermanie. Dla mnie to pójście na łatwiznę, no ale spoko. Skoro nie mieli innego pomysłu lepsze to, niż nic.

Ale fakt, sam wątek wypadłby lepiej, gdyby przed "BvS" wypuszczono sequel "MoS" i rozwinięto jego postać. Wszakże między "MoS" a "BvS" mieliśmy aż 18 miesięcy do wypełnienia... No ale o zarżnięcie Supermanowskiej Trylogii (niewątpliwie byśmy ją dostali, gdyby nie ta zakichana moda na uniwersa!) możesz winić tylko szefostwo WB i poniekąd.. fanów, którzy sami to studio cisnęli o jak najszybsze zrobienie JL...

ocenił(a) film na 6
zombie001

Pewnie dodatkowo chcieli się jeszcze pozbyć Clarka Kenta. Akurat to jest jedyna dobra rzecz w całej tej śmierci. Osobiście uważam, że cały wątek Clarka jest ciężki do pokazania w filmie i jest niepotrzebny. To działa akurat w komiksach ale w filmach... nie za bardzo. Ja mam tylko nadzieję, że Snyder w końcu ukształtuje Supermana... no na wzór Supermana z komiksów. Niech wyrzucą już ten motyw Jezusa bo to już zostało całkowicie wyeksploatowane w BvS. Niech pozwolą Supermanowi być... Supermanem. Jednak znając Snydera to pewnie nadal będzie jakoś brnął w ten temat... dlatego ja właśnie chce by go odsunęli od tego filmu. Jestem pewny, że w JL Part One Snyder znów coś odwali i będzie potem narzekanie.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Chyba za dużo oglądasz Ichaboda i spółkę. W tym filmie scena śmierci Supermana też była bardzo dobra. Została wyjęta z oryginalnego kontekstu ale za to osadzono ją w nowym, równie ciekawym. W tym filmie Superman ma równie wielu zwolenników co przeciwników i nie jest mu łatwo z tym żyć że ludzie go krytykują, chcą pociągnąć do odpowiedzialności mimo że miał dobre chęci i zrobił co mógł by ocalić ludzkość. Mimo tego decyduje się oddać życie w obronie swej drugiej ojczyzny, czym pokazuje swoją miłość i szacunek do ludzi a do tego Batman zainspirowany jego postawą postanawia zebrać drużynę obrońców Ziemi. Moim zdaniem wyszło interesująco.

Tomas505

Pffffffffff... Weź z tym Abramsem. Zasadnicza różnica jest taka, że gość kręci inny typ kina. Przygodówki w stylu Spielberga, oparte na mistery-box z którego nic nie wynika =/

Co do ośmieszenia marki no to cóż, Abrams też się nie popisał. Wypaczył "Star Treki" i zrobił z nich "Star Wars" wannabe, po czym przez swoje fanboystwo właściwie zremakował OT w swoim SW7.. Sorry nie tego oczekuje. Większość chyba tak, skoro się tym podniecają.
Snyder przynajmniej podejmuje ryzyko robienia czegoś innego. Krytyka "BvS" jest przesadzona. Nie dość że film cierpi mocno przez montaż, to jeszcze jak na dłoni widać, że Snyder wyciął tam co najmniej godzinę materiału - zapewne ciśnięty przez WB. Mniemam, że ten cały "Ultimate Cut" został wywalczony w bólach, a i nie zdziwiłbym się gdyby to była pierwotna wersja kinowa jaką przygotował Snyder...

BTW. Poczytaj sobie niektóre pomysły Abramsa na solowego Supermana. Są wręcz odpychające.

ocenił(a) film na 6
zombie001

Jasne... zremakował OT ale jakoś się to przyjęło. Bardziej chodzi mi o to, że w Justice League Part One główne skrzypce powinni grać bohaterowie. Dla Snydera bohaterowie i interakcje między nimi stoją gdzieś... na 3 miejscu. Dlaczego filmy Marvela odnoszą taki sukces i zbierają dobre recenzje? Bo na pierwszym miejscu zawsze stoją bohaterowie... Taki James Gunn potrafił z drzewa mówiącego dwa słowa stworzyć ciekawą postać, którą każdy śledził z wielkim zainteresowaniem. Avengers w 2012 miało tak banalną historię i motywy zerżnięte nawet z Transformers a i tak się świetnie przyjął bo główne skrzypce grały postacie i interakcje między nimi. To jest to co ludzie lubią w filmach czy komiksach. Warner Bros ze Snyderem nadal nie potrafią tego pojąć. Nikt nie będzie miał żadnego problemu co do tonu jeśli postacie będą dobrze przedstawione. Po MoS myślałem, że Snyder wyciągnął jakieś wnioski itd... Niestety się myliłem. Dla mnie JL Part One jest już na straconej pozycji.

ocenił(a) film na 6
Tomas505

Całe szczęście, że Snyder zatrudnił odpowiednich aktorów do poszczególnych ról. Akurat do castingowych kwestii nie mogę się przyczepić. Nawet jak i Snyder nie poświęci dużo czasu bohaterom to aktorzy są w stanie to tak zagrać by to jakoś działało. Największe obawy miałem co do Flasha ale to krótkie cameo rozwiało moje wątpliwości. Bardzo odpowiada mi wersja ,,rasta" Flasha, który mógłby słuchać Boba Marleya w Watchtower. Absolutnie kupuję wizję tej postaci. Jason Momoa to mój dream casting, zdecydowanie sobie poradzi(tak jestem jedną z tych osób, która jara się Aquamanem).

Tomas505

O, a to niespodzianka, jak to samo pisałem dużo wcześniej to gromy na mnie leciały :D

ash_williams85

11 Predictions For DC’s 2 Mystery Comic Book Movies :

http://whatculture.com/film/11-predictions-for-dcs-2-mystery-comic-book-movies

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Batman v Superman przyniesie mniej zysków niż Man of Steel. Czytam i nie wierzę, że to jest prawda. Będę bardzo zaskoczony jak Zack Snyder utrzyma stołek reżysera po takich wynikach...

[ http://www.comicbookmovie.com/batman_vs_superman/box-office-batman-v-superman-ex pected-to-be-less-profitable-a137246 ]

ocenił(a) film na 3
Tomas505

BvS na spokojnie do środy zarobi 800 milionów. Zakończy z wynikiem 800-900 mln. Jeśli dodać do tego zarobki za gadżety, figurki, plakaty, zabawki i DvD i Blue-ray to spokojnie WB wyjdzie na plus. A taka suma zarobiona w samych kinach spokojnie starczy.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Warner Bros. zmienia podejście do Justice League: Part One

Kris Tapley, dziennikarz Variety opublikował artykuł omawiający zmianę podejścia Warner Bros. do filmów opartych na komiksach DC. Powołuje się w nim na swoich informatorów z kręgów studia. Twierdzi on przede wszystkim, że Jon Berg z WB oraz prezes Time Warner, Jeff Bewkes zamierzają aktywniej pracować przy filmie i baczniej pilnować dopracowania najważniejszych elementów historii.

Dziennikarz zwraca uwagę, że w temu studiu brakuje kogoś takiego, jak Kevin Feige w Marvelu, który jest zaznajomiony z materiałem źródłowym, jest dobrym producentem i potrafi znakomicie nadzorować całą pracę łącząc wszelkie aspekty w spójny efekt końcowy.

Jego informatorzy potwierdzają wcześniejsze doniesienia, że ekipa tworząca Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie była przygotowana na tak negatywną krytykę filmu. Zawsze jednak wiedzieli, że będzie to produkcja przejściowa łącząca Człowieka ze stali z planem na wprowadzenie Ligi Sprawiedliwości. Według źródeł dziennikarza Justice League Part One będzie filmem dla publiczności, który będzie bardziej bezpośredni, widowiskowy i energetyczny, co ma pasować do talentów Zacka Snydera. Nie mają zamiar gmatwać tej historii egzystencjalnymi elementami. Innymi słowy chcą wprowadzić w tym filmie więcej frajdy dla widzów.

Warner Bros. nie komentuje tych informacji.


[ http://naekranie.pl/aktualnosci/warner-bros-zmienia-podejscie-do-justice-league- part-one-840368 ]

Tomas505

"Według źródeł dziennikarza Justice League Part One będzie filmem dla publiczności, który będzie bardziej bezpośredni, widowiskowy i energetyczny, co ma pasować do talentów Zacka Snydera. Nie mają zamiar gmatwać tej historii egzystencjalnymi elementami."
To by oznaczało usuwanie wątków napisanych przez Terrio (to on był od 'filozofowania' w sumie, co osobiście mi się podoba bo ma chłop do tego głowę). Nie zdziwi mnie jednak, jeśli dziennikarz pisze prawdę - coraz więcej wieści o tym, jak WB to lub tamto, ziarnko prawdy w czymś jest i z pewnością decydenci srają w gacie jak poprawić wizerunek ich kina super-bohaterskiego po, zwłaszcza, klapie merytorycznej/krytycznej itp. BvS

ash_williams85

Gary Oldman's Advice To J.K. Simmons About Playing Commissioner Gordon In JUSTICE LEAGUE :

http://www.comicbookmovie.com/batman/gary-oldmans-advice-to-jk-simmons-about-pla ying-commissioner-gordon-in-a137287

ash_williams85

Po 'internetach' krąży takie coś: https://pbs.twimg.com/media/CfplCeyWEAA26AD.jpg - nie wiem czy to jest prawdziwe czy totalny fake, ale wiem, że kilka z tych nazwisk chciałbym zobaczyć w DCEU.

ocenił(a) film na 6
matias_7

Nie no... raczej fejk :P Chociaż jest tam parę nazwisk, które chciałbym zobaczyć w DCEU. Szczególnie Harrisa.

użytkownik usunięty
ash_williams85

Oby tylko ten film nie został zmiażdżony tak jak BvS :/// Tyle czasu czekałem na kinowe Universum DC bo mimo iż lubię Marvel'a to jednak nie to samo co Batman i spółka.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Fabian Wagner operatorem „Justice League”

Ze względu na inne zobowiązania operator Larry Fong nie będzie odpowiadał za zdjęcia do „Justice League”. Zastąpi go znany głównie z pracy przy serialach telewizyjnych takich jak „Gra o tron”, „Scherlock”, „Demony da Vinci” oraz filmie „Victor Frankenstein”, Fabian Wagner.

[ http://www.batcave.com.pl/2016/04/fabian-wagner-operatorem-justice-league/ ]

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Dzisiaj miały ruszyć zdjęcia do Justice League... A tutaj cicho :( Żadnego potwierdzenia, zdjęcia, wiadomości - nic. Lipa.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Czyli mamy przesunięcie spowodowane sraczką włodarzy Warner Bros. Zapewne prowadzą dysputy nad tym kto zastąpi Zacka.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Chyba tak. Też o tym pomyślałem. Nie oszukujmy się... Najnowszy film Zacka Snydera rozczarował w boxofficie a to kaska jest najważniejsza :P Ja jestem otwarty na zmianę reżysera... pod warunkiem, że byłby to jakiś ciekawy wybór a nie byle kto. Jak mają na siłę wciskać kogoś innego to już wolę Snydera.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Odsunięcie Zacka było by mimo wszystko dobrym pomysłem....krytycy już są co do niego uprzedzeni a negatywne recenzje JL mogą spowodować już całkowitą klapę w Box-Office.

ocenił(a) film na 6
Emarblues888

Jaja by były gdyby... George Miller zastąpił Snydera :D

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Byłbym zadowolony taką zmianą...a są w ogóle jakieś plotki że George miałby zastąpić Zacka?

ocenił(a) film na 6
Emarblues888

Nie.. ale są plotki, że ma być producentem Justice League. Dla mnie Miller mógłby wyreżyserować takiego Shazama ;)

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Z drugiej jednak strony... nie może być jakiegoś dużego przesunięcia. Affleck wynajął sobie jakieś mieszkanie już w Londynie a reszta obsady od dłuższego czasu już tam przebywa.

ash_williams85

Spokojnie, poczekajmy na jakąś informację.

ocenił(a) film na 6
matias_7

Nie za dobrze się dzieję gdy opóźniane są zdjęcia do filmu... Pewnie Warner Bros nadal analizuje wyniki finansowe BvS i zastanawia się co zrobić ze Snyderem... Pewnie go zostawią, nie mają nikogo by go zastąpić. Gdyby Justice League wychodziło w 2018 i zdjęcia miałyby się rozpocząć za kilka miesięcy to nie mam żadnych wątpliwości, że Zack by wyleciał z hukiem.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Czy Jason Momoa właśnie zapowiedział.. Watchtower? Byłoby super. Btw - Z Jasona jest niezła bestia :) Cavill chyba nawet wymięka.

[ http://www.comicbookmovie.com/justice_league/will-zack-snyders-justice-league-fe ature-the-watchtower-a137453 ]

Tomas505

Jest chyba nawet wyższy niż Cavil i Affleck + jego postura robi swoje. Aquaman w jego wykonaniu będzie świetny (strzelam w ciemno, może przestaną żartować o tym bohaterze po wersji Momoy :D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones