PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490804}
7,6 213
ocen
7,6 10 1 213
Love the Beast
powrót do forum filmu Love the Beast

Udalo mi sie dorwac ten film, lecz niestety nie widze nigdzie do niego polskich napisow. Jesli ktos cos ma lub wie to prosze o odpowiedz.

jmford

znalazles moze napisy juz do tego filmu?

baranek_110

No wlasnie nie. Nawet nie znalzlem czasu by szukac na innych serwerach niz napiprojekt.pl. Gdyby ktos jakies znalazl to prosze o podanie linka. Z gory dziekuje

jmford

Ten film z polską wersją lektorską pojawi sie niedługo na ONET VOD.

egajak7

Ja mogę zrobić napisy, ale najpierw muszę mieć ten film, a na razie go nie mam. Gdy go będę miał to czas wykonania około tygodnia biorąc pod uwagę fakt, że trzeba robić je od zera typu czasy nie czasy kiedy mają się wyświetlać, średnie przetłumaczenie 15 min filmu to około 4h non stop gdy się robi od zera. Chyba, że flm jest taki że gadają non stop to wtedy dużo dłużej+ dochodzą jeszcze chęci. I korekta min trzeba cały film obejrzeć od nowa, znając go na pamięć (bo tyle czasu się spędza przy tłumaczeniu, że się zna każdą kaltkę) jeżeli będzie kiepski to na pewno nie zrobie :D. Na dziś dzień to tego filmu nie ma napisów w żadnym języku.

ocenił(a) film na 9
jmford

No i jest:
http://vod.onet.pl/pokochac-bestie,21071,film.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones