PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31900}

Luźny gość

Freddy Got Fingered
5,6 6 149
ocen
5,6 10 1 6149
7,0 4
oceny krytyków
Luźny gość
powrót do forum filmu Luźny gość

Do obejrzenia tego zachęcił mnie ranking najgorszych komedii w historii kina. Nie, nie jest to zły film, ale niesamowicie specyficzny. Przez większość seansu zdawało mi się, że reżyser, a zarazem główny bohater, ma na celu nie rozśmieszenie widza, ale sam świetnie się bawi na planie robiąc sobie żarty ze wszystkiego.
Gdybym miała jednym słowem określić Gordy'ego powiedziałabym "po-piep-rzo-ny" :D i jest to najodpowiedniejsze słowo. Jak ktoś tu już wcześniej powiedział film ten nie ma fabuły. Teoretycznie o czymś jest, ale po jego zakończeniu pamiętałam tylko pourywane niezwiązane ze sobą sceny. Nie widziałam nigdy nic tak psychodelicznego jak scena z kiełbaskami czy backwards man'em.
Generalnie widać jak Tom Green ma ubaw - robi sobie totalnie co chce na ekranie, wszystkie chwyty (dosłownie!) dozwolone, a widz głupi myśli, że on go chce rozśmieszyć :)
Film ten mogę polecić jako ciekawostkę. Nie nadaje się z pewnością dla wszystkich, ale niektórzy na pewno będą się dobrze bawić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones