Odtwórz Zwiastun nr 1 2:28
Film

My Best Friend's Wedding

1997 1 godz. 45 min.
6,4 56 144
oceny
6,4 10 56144
4 958
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"id":"121","linkUrl":"/film/M%C3%B3j+ch%C5%82opak+si%C4%99+%C5%BCeni-1997-121","alt":"Mój chłopak się żeni","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/01/21/121/7524656.2.jpg"}
Julianne nie chce dopuścić do ślubu swojego przyjaciela z bogatą Kimberly. Więcej Mniej

Zobacz Mój chłopak się żeni zwiastun

reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złoty Satelita Najlepszy aktor drugoplanowy w komedii lub musicalu w roku 1998 dla Rupert Everett
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Mój chłopak się żeni
Mój chłopak się żeni (1997) Zwiastun nr 1 2:28
Mój chłopak się żeni | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 1997 | Film Piękna Julianne, wyrocznia w dziedzinie kulinariów i Michael, dziennikarz sportowy znają sie niemal od dzieciństwa. Po tym, jak ich zwiazek się rozpadł zostali prawdziwymi przyjaciółmi, obiecując sobie jednocześnie, że jeśli do ukończenia 28 lat nie znajdą prawdziwej miłości - pobiorą się. W międzyczasie każde z nich zmienia partnerów, za każdym razem wymieniając doświadczenia i opinnie na temat kolejnych mniej lub bardziej udanych związków. Dzieje sie tak aż do momentu, kiedy Michael dzwoni do przyjaciółki, żeby ją zaprosić na własny ślub. Wybranka wydaje sie być idealna kandydatka na żonę - miła, ładna, bogata. Do tego całkowicie zakochana w narzeczonym, gotowa poświęcić dla niego wszystko. Julianne jednak uświadamia sobie, że kocha Michaela i postanawia nie dopuścić do zawarcia tego związku. Ma na to zaledwie 4 dni... I tu zaczyna sie ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń i intryg.

Piękna Julianne, wyrocznia w dziedzinie kulinariów i Michael, dziennikarz sportowy znają sie niemal od dzieciństwa. Po tym, jak ich zwiazek się rozpadł zostali prawdziwymi przyjaciółmi, obiecując sobie jednocześnie, że jeśli do ukończenia 28 lat nie znajdą prawdziwej miłości - pobiorą się. W międzyczasie każde z nich zmienia partnerów,Piękna Julianne, wyrocznia w dziedzinie kulinariów i Michael, dziennikarz sportowy znają sie niemal od dzieciństwa. Po tym, jak ich zwiazek się rozpadł zostali prawdziwymi przyjaciółmi, obiecując sobie jednocześnie, że jeśli do ukończenia 28 lat nie znajdą prawdziwej miłości - pobiorą się. W międzyczasie każde z nich zmienia partnerów, za każdym razem wymieniając doświadczenia i opinnie na temat kolejnych mniej lub bardziej udanych związków. Dzieje sie tak aż do momentu, kiedy Michael dzwoni do przyjaciółki, żeby ją zaprosić na własny ślub. Wybranka wydaje sie być idealna kandydatka na żonę - miła, ładna, bogata. Do tego całkowicie zakochana w narzeczonym, gotowa poświęcić dla niego wszystko. Julianne jednak uświadamia sobie, że kocha Michaela i postanawia nie dopuścić do zawarcia tego związku. Ma na to zaledwie 4 dni... I tu zaczyna sie ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń i intryg.

boxoffice
$299 288 605 na świecie
$127 120 029 w USA
$172 168 576 poza USA
budżet
$38 000 000
studio
TriStar Pictures (przedstawia) / Predawn Productions / Zucker Brothers Productions
data produkcji
1997
tytuł oryg.
My Best Friend's Wedding
inne tytuły
Mój chłopak się żeni Polska
Więcej...
Julia Roberts wybrała do obsady filmu Dermota Mulroney'a oraz Cameron Diaz.
Sarah Jessica Parker pierwotnie otrzymała propozycję zagrania głównej roli Julianne Potter. Aktorka jednak nie była w stanie pogodzić występu w filmie z pracą na planie serialu "Seks w wielkim mieście".
Obraz znika kiedy Julianne pisze email'a.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych