PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653147}

Mój piękny kraj

Die Brücke am Ibar
7,4 821
ocen
7,4 10 1 821
Mój piękny kraj
powrót do forum filmu Mój piękny kraj

Obejrzałam go z okazji Cameraimage w Bydgoszczy i bardzo polecam - świetna ekranizacja, fabuła. Dobrze wyważone proporcje między dawką historii miłosnej i tematyki wojennej. Polecam!

kochana25

Potwierdzam, niezwykle wzruszający. Świetna gra dzieci :)

kochana25

dzisiaj miał swoją premierę na Cinemaxie.
od dawna nie oglądałam tak poruszającego filmu.
polecam!

kochana25

Wojny to tam nie było ... więc mówienie o jakiejś równowadze jest ... hmmm ... nietrafione.

ocenił(a) film na 8
tkow

W tym filmie nie było wojny??Przecież cały film bazuje na wojnie!Nietrafiony to jest chyba ten komentarz,sory.

karolebus

Umiejscowiony jest w trakcie wojny, a ile tam jest działań wojennych, techniki wojskowej, mundurów ... wiele jest filmów, które są umieszczone w czasach wojny, a ma z nią niewiele wspólnego ... osobiście polecam Kukułkę ?

tkow

Rozumiem, że wojna jest podczas ustawicznych bombardowań i ginie chociaż ze 2 mln ludzi. Widziałem w tym filmie bezkarnie mordowanych cywili i umierające dzieci na skutek działania uranu. Jak dla mnie wystarczy.

Bardzo dobre kino, polecam.

cappot

Nie oceniam samego filmu ... ale % wojny w wojnie.

tkow

Czy
- strzelanie do zolnierzy i do cywilow,
- zniszczone pojazdy wojskowe,
- poszukiwanie albanskiego wroga w domu,
- trupy w rzece,
- conocne bombardowania,
- wojskowy punkt kontrolny na rzece granicznej,
- pociski ze zubozonym uranem (zapewne z A10, ktore faktycznie tam byly uzyte)

to nie wojna?
To 100% autentyczny obraz tego co sie w polnocnym Kosowie rozegralo.

sebac

Melodramat dla pensjonarek.

tkow

To chyba nie widziałeś jak przebiegają takie wojny domowe. Za dużo nagrałeś się w Call of Duty.
Nie wszędzie prowadzone są działania wojenne, często jest to wolna amerykanka. Poczytaj jakieś książki o rozpadzie Jugosławi

daniel_1302

Oglądałeś w ogóle ten film ?

tkow

tak, inaczej dlaczego miałbym to komentować...

daniel_1302

Wydaje się, że nie wiesz o czym piszesz!

tkow

To Ty chyba nie oglądałeś skoro napisałeś, że nie było wojny :)

ocenił(a) film na 8
kochana25

Całkowicie się zgadzam! Film jest świetny, wzruszający ale nie sentymentalny, mądre, ciepłe kino. Świetni aktorzy a na wyróżnienie zasługują dzieciaki. Jeżeli uda wam się natrafić na emisję to obowiązkowo trzeba obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones