PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601925}

Męczennicy

Martyrs
4,7 2 228
ocen
4,7 10 1 2228
3,5 2
oceny krytyków
Męczennicy
powrót do forum filmu Męczennicy

7/10

ocenił(a) film na 7

"Filmwebowi" fachowcy rządzą i jadą po wszystkim co ujrzy światło , aż chce się płakać. Film mocny , brutalny , ale ciekawy i co najważniejsze wciąga . Każdy film jest inny i nie można go porównywać do tego z 2008 r.Polecam.

welna23

Wreszcie ktoś kto myśli w świeży i normalny, wolny od uprzedzeń sposób. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
rosaria

Ty tak serio?
Co do pierwszej wypowiedzi.. Mocny? Brutalny? Brutalny i krwawy, to był oryginał, tutaj jak strzeliła ze strzelby, to emocje jak by w ptaka z wiatrówki strzelała. W prawdziwym Martyrsie jak gościu dostał strzała, to aż odleciał na kilometr :) To był solidny gore, a to jest przeciętny film.
Co do wypowiedzi nr 2. - jak dajesz takiemu filmowi 10/10, to ja Cię pozdrawiam. Uznajmy, że Ci się podobał, okej, nie mam nic przeciwko, nie był zły - ale dajesz każdemu filmowi, który jest dobry 10 gwiazdek? Mianujesz coś takiego arcydziełem? Czy tylko dajesz bezmyślnie te oceny? Jest naprawdę bardzo mało filmów, które można tak ocenić, nie wiem czy czytacie w ogóle te słowa przypisane do gwiazdek.
Ocena 10/10 tylko dlatego, że był dobry, to żadna ocena. Arcydzieła to Ty na oczy nie widziałeś.

Rafii96

Po za tym, Twoje słowa krytyki są dla mnie zaszczytem. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. :)

ocenił(a) film na 5
rosaria

A zresztą, już nie mam pytań.
Jak ktoś chce się odnieść do tego komentarza, to niech najpierw wejdzie w ten link:
https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/wl/t34.0-12/12804382_9828486 25128153_1813657181_n.jpg?oh=61fff63d8f601dd2eb3b11c6844026c3&oe=56DB437F
Screen, który ukazuje, kto "psuje" oceny na filmwebie. A takich osób jest sporo.
Jak można ocenić szereg zupełnie różnych od siebie filmów na 10 każdy. WTF.

Rafii96

A dlaczego mam oglądać takie same filmy żeby im dawać takie same oceny? To jest moje podejście i moja sprawa. Pogódź się z tym, że każdy jest inny, nie taki jak ty.

ocenił(a) film na 1
welna23

Mocny? Brutalny? Ciekawy? Chłopie oglądałeś oryginał? Ten film to chłam i skok na kasę, tak jak 99% amerykańskich remake'ów.

ocenił(a) film na 2
Rigardoo

Dokładnie. To - zamierzona bądź nie - parodia oryginału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones