Marsjanie atakują!

Mars Attacks!

1996 1 godz. 46 min.
5,4 123 179
ocen
5,4 10 123179
8 117
chce zobaczyć
5,1 14
ocen krytyków
{"rate":5.071429,"count":14}
{"type":"film","id":534,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mars+Attacks-1996-534/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Marsjanie atakują!
  • izulowa ocenił(a) ten film na: 6

Jedna z niewielu dających się oglądać komedii, chociaż pełnowymiarową komedią nie jest.
    Nie rozumiem dlaczego takie niskie oceny gry aktorskiej w tym filmie? Bo film uważacie za słaby? Jak dla mnie Jack Nicholson czy Natalie Portman zagrali pierwszorzędnie.

• Awdar ocenił(a) ten film na: 1

izulowa Generalnie nie podoba nam się to, że film wygląda na taki, który miał być totalną, gagową komedią w stylu ZAZa ("Czy leci z nami pilot", "Strzelając Śmiechem"), ale potem... wycięto zeń wszystkie gagi ;) Wszystko co śmieszne. Ponadto reżyseria rozpada się niczym gruszka trzy miesiące po zerwaniu z drzewa. W takiej sytuacji aktorstwo wręcz trudno oceniać.

• creep_ ocenił(a) ten film na: 1

Awdar Ja to się nie biorę za ocenianie aktorstwa, raczej zastanawiam się, co te wszystkie gwiazdy w tym filmie robią? Przypuszczam, że zachęciła ich współpraca z Burtonem, ale co z tego wyszło nie jest powodem do dumy... Ten film to koszmar niejednego dzieciństwa, mojego na pewno.

• creep_ do tych co polkneli kij od miotly: wezcie jakis srodek przeczyszajacy.