PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 425
ocen
6,7 10 1 39425
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Żadna to klasyka !!!

użytkownik usunięty

Nie dość że Slasher ( wszystkie slashery to żenada a nie horror) to jeszcze z elementami Gore.
Jednym słowem żenada i obrzydlistwo .

ocenił(a) film na 7

No ta ty jesteś przecież alfą i omegą więc masz na 100 % rację :P. Film jest dobry i mimo, że ma swoje lata to można poczuć jego nieco klaustrofobiczny klimat.

użytkownik usunięty
Volumetrix

Jak komuś nie przeszkadza bryzgająca krew z ekranu to może mu się podobać, dla mnie takie horrory to nie horrory a obrzydlistwo .

ocenił(a) film na 7

Spoko rozumiem, też fanem filmów gore nie jestem, ale ten szczególnie mi zapadł w pamięć ( widziałem go pierwszy raz jak miałem może z 10 lat ) i stąd jakiś drobny sentyment jest, a obrzydzić mnie nie obrzydził bardziej efekty mnie teraz bawią niż powodują jakiś odruch wymiotny :).

ocenił(a) film na 9
Volumetrix

Ten smalczyk130 jest udany. Nie warto z nim dyskutować (przykładowo dał bodajże 1 "Psychozie" Hitchcocka dlatego bo jest czarno biały). Ogólnie beka z pajaca. :)

ocenił(a) film na 10
HorrGore

No to mnie rozbawiło, ciekawe czy ten gimbusek w ogóle wie kto to jest Hitchcock :D

użytkownik usunięty
onasis

Po pierwsze żaden gimbusek . Po drugie, oczywiście , że wiem kim jest Hitchcock, ale dla mnie to jest jeden z najmarniejszych reżyserów tak jak Chaplin . Według mnie filmy czarno-białe i nieme nigdy nie powinny powstać .

ocenił(a) film na 7

ku**aaa płaczę XD XD wybitny z ciebie troll

ocenił(a) film na 10
friko_fw

Smalczyk130. Złote myśli. Tom pierwszy. Strona pierwsza. On nie jest trollem. On jest zwyczajnie po ludzku głupi. Wystarczy poczytać jego inne złote myśli o tym na przykład że nie istnieje taki aktor jak Tim Robbins, bo to jest przecież Tom Hanks, tylko że ma pseudonim Tim Robbins. A takich kwiatków w jego wykonaniu jest więcej.

ocenił(a) film na 10

To siedź sobie w transfomersach czy innych swoich "bajeczkach" i tam pisz swoje wypociny a nie tu, tu jest komentowany jeden z największych klasycznych horrorów dekady 80-90.

użytkownik usunięty
onasis

AKurat ja oglądam głównie horrory. Jednak filmy gore to nie są horory a obrzydlistwo na którym można się tylko pożygać .

ocenił(a) film na 10

Po pierwsze: Gore to i tak HORROR tylko inna jego odmiana. Po drugie, proponuję pisać ze słownikiem bo błędów ortograficznych coraz więcej "młodych internautów" robi. Weź to sobie do przemyślenia.
Pozdro

ocenił(a) film na 9
onasis

Naprawdę nie warto dyskutować ze smalczykiem. Ten koleś jest beznadziejny i żaden jego komentarz nie jest warty uwagi. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
HorrGore

smalczyka usunęli. Proponuję minutę ciszy. Kto teraz będzie nas karmił kwiatkami typu "Hanks i Robbins to ta sama osoba"?

użytkownik usunięty
onasis

Wiem, że piszę się porzygać a nie pożygać, ale zawsze piszę źle, jakoś przez rz to dla mnie dziwnie się czyta . A dla mnie Gore to powinien być wyodrębniony od horroru, bo na filmach gore jedynie można wymiotować nic więcej.

ocenił(a) film na 10

ty chyba jakiś pier dolnięty jesteś:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones