PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30709}

Martwe zło

The Evil Dead
6,7 39 411
ocen
6,7 10 1 39411
6,6 23
oceny krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

4/10

ocenił(a) film na 4

taki sobie ,nie podoba mi sie jak w starych filmach robia zblirzenia na oczy po co to ?.

mario2525

Po co? Bo to jeden z popularniejszych chwytów mających zbudować napięcie i uczucie strachu?

mario2525

"nie podoba mi sie jak w starych filmach robia zblirzenia na oczy po co to ?." - padłem.

ocenił(a) film na 4
Dewan

to powstan

Dewan

ja nadal leze, hahahahahhahaahha, czegos tak glupiego dawno nie czytalem, prawioe sie udlawilem :))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 8
mario2525

Po to, żebyś zadawał debilne pytania, gimbusie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
mario2525

<facepalm>

Szkoda, że tak wygląda polska rzeczywistość, pełna idiotów, imbecyli, prostaków i niedorozwojów.

ocenił(a) film na 4

Nudzi ci sie t czep sie tranwaju ana nie mnie zadalem pytanie jak nie umiesz na nie odpowiedziec to po sie wpier.... prosil cie ktos?

użytkownik usunięty
mario2525

Wstawiasz swój temat na forum PUBLICZNE więc licz się z tym, że zostaniesz poddana krytyce, zwłaszcza jak zachowujesz się jak małpolud z ery kamienia łupanego.

ocenił(a) film na 4

NO tak widac kto tu jest z epoki kamienia lupanego jak juz nierozruzniasz plci meskiej od zeskiej ,dzieki za krytyke i odpowiec

mario2525

Ja tam nie wiem co piszesz, bo to po polsku na pewno nie jest.

ocenił(a) film na 4
sztoo

Dzieki za uwage Polonistko pomylic sie kazdemu zdarza czy nie a jak tak lubisz poprawiac to idz pracowac w szkole to beziedz w szostym albo siodmym niebie haha

mario2525

Po to,żeby pokazać,że potwór nie ma zyza!!!

ocenił(a) film na 7
mario2525

Warum ten film według Ciebie jest kaput, mi się podobał. Ale jak Her Oberrecenzentfuchrer tak pisze to musi to być prawda, Ja Wol !

ocenił(a) film na 4
jeti

jawohl sie sind eine große arschlöcher -Deutsch lernen hihi

ocenił(a) film na 9
mario2525

... czasem jak wchodzę na takie dyskusje to mam wrażenie że ktoś sobie tu ze mnie jajca robi. zbliżenia są uroczo klimatyczne jak dla mnie, lubiane ogólnie.

mario2525

Też nigdy nie mogłem zrozumieć tych zbliżeń na oczy czy twarz, jeżeli to miało budować napięcie to trochę im nie wyszło. jedyne co ten trik buduje to uczucie zażenowania :P.

ocenił(a) film na 4
bargi

dokladnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones